Wpis z mikrobloga

Czuję pustkę zawsze jak pomyślę o dobrych chwilach spędzonych w każdym mmorpg, każdej nowej znajomości, każdej gildii czy familii gdzie każdy był dla siebie jak kolega czy koleżanka z podwórka, czuję pustkę wchodząc do starej gry i patrząc na całkowicie szarą listę znajomych, znajomych zawsze witających się po twoim wejściu na serwer i kiedy siedzieliście w "home" nie liczyło się zdobywanie golda, itemów czy też lvl, ("ciekawe jak im się życie potoczyło"). Teraz gdy perełki takich gier są mieszane z szambem innych p2w czy kopii innej kopii wyglądającej 1 do 1 tak samo, a może to jest tym samym co wtedy tylko, że była to dziecięca ekscytacja, a każda gra jest ciągle tym samym, Ja ciągle próbuje znaleźć coś co mnie wciągnie, gdzie poznam znajomych z którymi nie będę mógł doczekać się spotkania, w grze jak i w irl, gdzie każda chwila nie będzie nudnym biciem mobów, a kolejną przygodą. Daję szansę tobie Neverwinter, nie zawiedź mnie. #mmorpg #nostalgia #przemyslenia #neverwinter
  • 3
Ja zawsze w nwo trafiałem na ciekawych ludzi, lubię tą grę nie wiem dlaczego ale jakoś mnie do niej ciągnie (a mam możliwości do gry w BDO)