Wpis z mikrobloga

Witam mam taki problem. Chcę przenieść kuchnie w inne miejsce mieszkania i potrzebuje zrobić odpływ w podłodze. Najbliżej i z zachowaniem racjonalnego spadku jest rura od wc. Problemem jest podłączenie nowej rury spustowej do starej rury żewlinej od wc. Hydraulik powiedział, że najlepiej będzie odciąć kawałek rury żelwinej wstawić plastikowy trójnik. Tylko nie mam pojęcia jak przeredukować rure z plastikowego trojnika, kótra chyba ma 110mm na 90mm - średnicy wewnętrznej rury żelwinej. Może ktoś ma jakieś pomysły?
#hydraulika #budownictwo #budujzwykopem #hydraulik
mazoku - Witam mam taki problem. Chcę przenieść kuchnie w inne miejsce mieszkania i p...

źródło: comment_BYc547tm6ayh8bz7ucyX2guFgXFZUSEu.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mazoku: są redukcje do łączenia PVC z żeliwem, popytaj w hurtowniach, chyba w castoramie też je kiedyś widziałem. Hydraulik, jeśli ogarnięty, będzie wiedział, jak to zrobić.

BTW odpływ w podłodze w kuchni? Ryli? Gastronomię zakładasz i musisz, czy taki masz pomysł na kuchnię inną, niż wszystkie?
  • Odpowiedz
@Silikon: jak obetne rure to nie mam kielicha, a do golej rury nie chce wkladac takiej gumy bo mi drastycznie zmniejsza srednice i tak jest malo bo 90mm.
  • Odpowiedz