Wpis z mikrobloga

Musicie mi na początku wybaczyć, że mój komentarz jest w pewnej części skopiowany z youtube, gdzie wypowiedziałem się na temat akcji która miała miejsce na konferencji federacji famemma, z udziałem zawodników Adriana Polaka i Dawida Ozdoby, przy okazji chciałbym zaprosić was do dyskusji.

Na początku coś, dla osób, którym ewidentnie sprawiło satysfakcje, to że Adrian Polak dostał kopniaka w twarz od Dawida Ozdoby. Moim zdaniem jesteście bandą hipokrytów. Tak, wiem to tylko moje zdanie, które nie zmieni waszego życie, ale może da wam do myślenia.

Zapraszam do historii.

Na chwilę jednak pozwolę sobie zboczyć z tematu, nazwijmy to prologiem całej wypowiedzi.

WYKOP.PL - newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka, ciekawostki, filmiki

czy raczej

WYKOP.PL - obrońcy internetu

Tyle donosów do OMZRiK itp na "złych ludzi z internetu" , by się ich pozbyć budzi respekt w swojej determinacji.

Mimo iż mam tutaj konto od dobrych kilku lat, to jakoś specjalnie nie wypowiadałem się, bo nie czułem potrzeby, ale teraz widzę że trochę w złym kierunku cała ta społeczność idzie (od razu zaznaczę, że nie cała, bo wykop to nie tylko youtube/streamy/patostreamy).

#mowanienawisci , bo jak inaczej mogę nazwać nagonkę na Polaka patrząc na to z perspektywy 3 osoby ?

Koleś dostaje znienacka kopa, kiedy siedzi i wy takie zachowania gloryfikujecie ???
Czegoś tu nie rozumiem, co takiego wam zrobił Polak, że takie #!$%@? akcje propsujecie ? (chętnie poczytam co zrobił)
Jakby to Polak zaatakował typa, który siedział to by był #!$%@? do końca życia (patrząc jaki hejt jest na niego mimo iż oberwał) , a Ozdoba od razu props, bo Polak taki zły ?

Ozdoba ? Tak ten sam Ozdoba, który mówi uspokój się i za chwilę nie wytrzymuje napięcia mając bodajże 41 lat ? Ten sam Ozdoba, który przegrał z Burneiką, a kreuje się na wielkiego fajtera, Ozdoba, którego zabolała prawda, że lata za Magicalem dla wyświetleń ?
Żenada, reakcja na Polaka pokazuje tylko jaki zakompleksiony jest nasz kraj.
Mam kompletnie #!$%@? w to jak się wypowiada, serio mam to w #!$%@?, rozumiem tych których irytuję jego osoba, trzeba jednak uczciwie przyznać, że na pewno ma lepszą aparycja niż ulany Daniel, potrafi załatwić sprawy, a nie tylko dużo mówić (Plastuś), a wy #!$%@? go/ życzycie najgorzej za to, że zna swoją wartość i jest pewny siebie ? Brawo.

Zastanówmy się czy chodzi o jego styl bycia czy pryzmat Rafonixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stworzyliście tutaj patologiczne streamy, bo to dużo osób z wykopu wybiła Daniela, co sprawiło że takie streamy były akceptowalne, ba stały się cool, potem nagle zaczęliście bawić się w zdejmowanie patologicznych kanałów.
To już samo w sobie jest objawem hipokryzji.

Pewnie ktoś dorzuci, że POLAK to "atencjusz" itd. , ale #!$%@? co to za argument jak co druga osoba w 2k18 tylko lajki lajki.

Podsumowując, ja uważam że słowa Polaka na końcu, że Ozdoba jest leszczem bez honoru to prawda, bo kopać typa który siedzi i dodatkowo dzieli was kilka gości to #!$%@? zachowanie.
Myślę, że pewnym wieku powinno się odpuścić, a to właśnie Ozdoba zachował się jak szczeniak od razu z łapami... bądź nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liczę na walkę Polak - Ozdoba na drugiej gali, niech tam to sobie wyjaśnią.

Zapraszam do dyskusji!

#famemma #danielmagical #dawidozdoba #adrianpolak #patostreamy
  • 29
to że Adrian Polak dostał kopniaka w twarz od Dawida Ozdoby. Moim zdaniem jesteście bandą hipokrytów. Tak, wiem to tylko moje zdanie, które nie zmieni waszego życie, ale może da wam do myślenia


@steven1401: po tej wypowiedzi darowałem sobie czytania tych wypocin ( ͡° ͜ʖ ͡°). Adrian aka atenciusz stulecia zasłużył sobie jak najbardziej kopniak w ten zadufany w sobie ryj za to,że gada za dużo i
@roofi27: co ? starszych ? haha dobre ,dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wielcy obrońcy tego zadufanego w sobie pajaca,szkoda mi takich ludzi jak wy.Tyle szczekaj ,a jak dostał to siedział cichutko jak myszka. Tak się kończy cwaniactwo w stronę dorosłego człowieka.

Chciał wyjść na kozaka a dostał buta na uspokojenie i BARDZO DOBRZE !
@steven1401: Co Ty w ogole piszesz. Polaczek mogl liczyc sie ze swoimi slowami. Ozdoba mimo, ze sie z Magicalem polubili nie #!$%@? sie im w walke, skupil sie na swoim rywalu. To, ze polaka zabolalo, ze on zadnego wsparcia tam nie ma, tylko mase hejtow od ludzi, to sie musial #!$%@?. Kopniak zasluzony i zal, ze tylko do tego doszlo.
@steven1401: Czyli uwazasz ze zachowanie i pozerstwo Polaka jest wporzadku? i np. prowokowanie swoim zachowaniem ozdoby i beszczelnosc z jego strony tez jest ok? i ty sie pytasz czemu jest #!$%@? na wykopie ?
@bartexx96: do tego dążę, że cała ta akcja była nie potrzebna. Ozdoba z tego co sprawdziłem ma 41 lat i takie zachowanie nie przystoi moim zdaniem, może faktycznie brzmi to jak obrona Polaka (chociaż zgodzę się że potrafi być irytujący), ale może to z racji tego, że osobiście jestem fanem McGregora i trash talk jakoś mi nie przeszkadza, a tu niestety poszło to dalej.
@laminio: Bądźmy szczerzy to jest show, to jest internet, promocja gali, gdyby Ozdoba miał więcej dystansu to by nie wybuchnął. Pozerstwo/Bezczelność ? oczywiście, że tego nie akceptuje, ale jego zachowanie nie zmieni mojego życia, zero wczuty, to że on powie, że jest kozakiem, a ludzi to #!$%@?.
@steven1401: Ja rozumiem ze profesjonalni zawodniy mma kozacza miedzy soba ale to sa ludzie ktorzy maja za soba lata pracy i duzo walk a nie gosc ktory trenuje troche na silowni i pare razy byl na treningu mma mysli ze #!$%@? kazdego. Ozdboa sam nie pokazal klasy ale polak tej klasy nie ma tez kompletnie.
@roofi27: usunąłem swój komentarz w odpowiedzi do cb, bo się zamieszałem i nie zrozumiałem w pierwszej kolejności, że pisałeś o innym użytkowniku a nie o mnie (żeby nie było napisałem w komentarzu że ci co gadają dużo, zamykają mordę jak dostaną, ale nie szanuję ataku z zaskoczenia, by nie było że usuwam nie wygodne wypowiedzi :P )