Wpis z mikrobloga

@PanEdzio @Assailant

Konserwatyzm to złe słowo. Ono oznacza zatrzymanie się w rozwoju i pacyfizim. Tymczasem to islam idzie żwawo do przodu zdobywa coraz to więcej nowych wyznawców oraz wypiera innowierców z ich własnych krajów. Ich siłą jest to, że jednocześnie odrzucają wszystkie prymitywne rzeczy szkodliwe jak np. lgbt.
@PanEdzio: Erdogan to islamski fanatyk chcący ustanowić prawo szariatu xD? Odstaw to co bierzesz bo masz urojenia, na takiej samej zasadzie mógłby ktoś powiedzieć że Kaczyński to katolicki fanatyk chcący przywrócić palenie na stosie
Odstaw to co bierzesz bo masz urojenia


@Myrten: Bardzo proszę, zachowaj odrobinę kultury, aniołku, jeśli chcesz ze mną dyskutować.

Tak, moim zdaniem Erdogan to islamski fanatyk, który chce przekształcić Turcję w państwo wyznaniowe na wzór Iranu.

Nominalnie Turcja nie jest państwem szariatu. W rzeczywistości powoli przekształca się w takie państwo. W styczniu rząd prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana wydał dekret, stanowiący, że funkcjonariusze organów porządku publicznego, włącznie z funkcjonariuszami bezpieczeństwa, policją i
@PanEdzio: Prawo szariatu dla cudzołożników przewiduje kamienowanie, serio nie widzisz różnicy? Zresztą popatrzmy może na USA skąd pochodzi ten think tank, w wielu stanach cudzołóstwo dalej jest przestępstwem/wykroczeniem, a kariera wielu polityków została przez to zrujnowana, czym to się różni od tego co proponuje Erdogan xD?

In Alabama "A person commits adultery when he engages in sexual intercourse with another person who is not his spouse and lives in cohabitation with
M.....n - @PanEdzio: Prawo szariatu dla cudzołożników przewiduje kamienowanie, serio ...

źródło: comment_MdGp33cvzebTSzY48Bkm68zvJ53A3Trw.jpg

Pobierz
@Myrten: Erdogan w drodze do ustanowienia w Turcji prawa szariatu stosuje metodę małych kroków. Podejrzewam, że gdyby tylko mógł, to, jako gorliwy muzułmanin, już dawno karałby cudzołożników ukamienowaniem ¯\_(ツ)_/¯

Zresztą popatrzmy może na USA skąd pochodzi ten think tank, w wielu stanach cudzołóstwo dalej jest przestępstwem/wykroczeniem, a kariera wielu polityków została przez to zrujnowana, czym to się różni od tego co proponuje Erdogan xD?


Co chcesz udowodnić porównując Turcję Erdogana z
@PanEdzio:

Erdogan w drodze do ustanowienia w Turcji prawa szariatu stosuje metodę małych kroków. Podejrzewam, że gdyby tylko mógł, to, jako gorliwy muzułmanin, już dawno karałby cudzołożników ukamienowaniem ¯_(ツ)_/¯

A co siedzisz jego w głowie że to wiesz? Jeszcze USA nie dogonił bo to są tylko restrykcje dla pracowników państwowych a nie powszechnie obowiązujące prawo, a ty stawiasz tezę że zaraz będzie kamienowanie xD? Idąc tą logiką to Kaczyński idąc metodą
@Lavie

I dlatego sam w sobie konserwatyzm jest złą doktryną.

Zobacz na mnie jestem za aborcją, in vitro, GMO, przeszczepami organów itp.

Właściwie jedyne co mnie łączy z "konserwatyzmem" to niechęć do jakiś prymitywnych zwierzęcych ideologii jak lgbt oraz feminizmu.

Najmądrzej wg mnie opisał to Mosdorf ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy konserwatystami prawda, bo uważamy za rzecz konieczną i zdrową pielęgnowanie tradycji, kultury, życia rodzinnego i łączności z
@RYSZKRE8888:

I dlatego sam w sobie konserwatyzm jest złą doktryną.


Zgoda.

jestem za aborcją, in vitro, GMO, przeszczepami organów itp.


Chwała ci za to.

Właściwie jedyne co mnie łączy z "konserwatyzmem" to niechęć do jakiś prymitywnych zwierzęcych ideologii jak lgbt oraz feminizmu.


Było miło, ale się skończyło. Mój dziadek mówił, że nie można mieć wszystkiego. Co ci przeszkadzają ci ludzie?

Najmądrzej wg mnie opisał to Mosdorf ( ͡° ͜ʖ