Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tym wszystkim to, to że z tych druzyn ktore odpadly po dwoch meczach, jestesmy najslabszym zespołem, to nawet Panama lepiej sie prezentowala od nas. Wie ktos co z przeprowadzka Brazylii? Wyjezdzaja z Soczi? Szukam racjonalnego wytlumaczenia i chce zobaczyc czy Brazylia odzyje po zmianie miejsca pobytu. Bo nie wierze, ze mozna byc tak #!$%@? zespołem na mundialu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 7
@willyfog Mnie też zastanawia te miejsce zgrupowania, nie chce usprawiedliwiać itp ale to mega dziwnie wyglądało kondycyjnie. Niemcy też trenują w Soczi, wydaje mi się że ktoś o tym pisał.

Wgl widział ktoś jakieś zdanie kogoś kto ogarnia temat wydajności organizmu i jak ten organizm reaguje na zmiany wilgotności chociażby powietrza? I czy wgl takie zmiany były pomiędzy Soczi-Kazan ?
@uafar z tego co gdzies czytalem, wilgotnosc w Soczi utrzymuje sie na poziomie 60-75% gdzie w Kazaniu jest to na poziomie 35%, wilgotnosc o polowe wyzsza. Dlatego z tego co czytalem, Brazylia wyjezdza 2 dni przed meczem.
@willyfog #!$%@?, średnia wilgotność roczna w Polsce to ok. 65%. Naprawdę, to nie może być powód tak #!$%@? gry. Brazylia ma średnią na poziomie 74%, więc w Soczi mają jak w domu. Balonik napompował Nawałka i Łączy Nas Piłka, ani razu nie padły słowa, że obecna kadra to nie ten poziom co na Euro 16. Tam nam poszło, bo piłkarze byli wtopowej jak na nich formie. Nawałka wtedy nieco im pomógł taktycznie,