Wpis z mikrobloga

@larine: to nie wiedziałem, bo znajomy ma piegi na które narzeka całe e życie i nic z tym nie zrobił ¯\(ツ)/¯. A spf 50 nie używa się na codzien? (Ja używam XD)
@Koksixk: ja też używam na co dzień, mam od razu w bazie pod makijaż, więc 2w1 ;) gdybym nie używała i siedziała cały dzień na słońcu bez żadnego makijażu, to pewnie też bym miała piegi, ale mi osobiście się to nie podoba. a tym bardziej, jak widzę, jak dziewczyny sobie je dorabiają/tatuują, no okropnie to wygląda i nienaturalnie. Może Twojemu znajomemu aż tak nie przeszkadzają jednak ;p
@larine: to jak już jesteś różowa i się znasz na temacie to mogłabyś mi może wytłumaczyć (o ile wiesz) czym się różni tonik od wody tonizującej? Bo na necie widzę tylko różnice między chlorofilem, hydrolatem. Chyba, że to jest to samo? Kupiłem ostatnio wodę tonizujaca zamiast tonicu i nie wiem czy nie popełniłem jakiegos kosmetycznego faux pas
@larine: woda tonizujaca Soraya. Koleżanka mi to poleciła na zamykanie porów (ofc jakaś piankę, peeling, serum tez). Jak to jest zle to możesz podać coś innego ( też nie wiedziała jaka jest różnica xD)
@Koksixk: tonik to nie jest jakiś kosmetyk, który działa cuda, on tylko przygotowuje skórę do dalszych etapów, więc nie skupiałabym się na tym aż tak, moim zdaniem na toniku nie warto przepłacać, większość będzie ok