Wpis z mikrobloga

Mircy z tagu #narkotykizawszespoko w ten weekend z kumplem zarzuciliśmy groszki po raz pierwszy i mój ziomek trochę ciężko się czuje. Jakaś sprawdzone sposoby na regenerację serotoniny, czy w ogóle poprawę samopoczucia? Czytałem, że 5-HTP działa, ale gdzie to dostać? #mdma
  • 5
  • Odpowiedz
@ktojestkto: chce sie balowac to treba wliczyc to w koszta niestety, ja raz mialem mialem taki zjazd, ze budzilem sie w srodku i nocy i plakalem bez powodu parenascie minut ;) ogolnie to owoce warzywa i samo przejdzie, zorbic sobie z miesiac przerwy minimum to nastepnego zarzucania jak jest chec optymalnie to 3, bo trzeba dac czas na odbudowe
  • Odpowiedz
@ktojestkto: ogolnie 5htp to malo sprawdzony srodek i nigdzie nie ma zadnego naukowego potwierdzenia, ze dziala. jedni twierdza ze pomaga, inni nie. poza dopieta dieta bogata w warzywa i owoce pozostal regularny wysilek fizyczny, on naprawde dziala cuda w tej kwestii. max po tygodniu powinno koledze przejsc, jesli oczywiscie nie przesadziliscie z iloscia. nastepnym razem (czyli nie wczesniej niz za miesiac) zainteresujcie sie suplementami, ktore warto przyjmowac wraz z emka, wszystko
  • Odpowiedz