Wpis z mikrobloga

skończyłem już. otóż przyszły tylko dwie osoby poza mną, jakiś staruch co chciał zmiany w życiu i grzebał sobie w swoim komputerze i typ z dyplomem z Wenezueli, który ledwo mówił po angielsku i jego co drugie zdanie to coś podobnego do "sorry for my English". dostaliśmy zadanie w grupie, coś o potłuczonym zegarze i miało to sprawdzić pracę zespołowa itd. potem byliśmy brani pojedynczo na rozmowę i pytania typu "przykład twojego
@torpedowiec: Tak myslalem ze beda CBQ, przygotowywalem sie na nie cholernie mocno a jak przyszlo co do czego to zadnego z nich nie mialem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Inne pytanie: Jaka to agencja treningowa sie bedzie Toba zajmowac gdy sie dostaniesz?

Zapomnialem dodac ze mialem duze szczescie bo moj przyszly szefo okazal sie typem 25% umiejetbosci, 75% czlowiek i jego podejscie i ambicje
@b0dzi0: Dostałeś lvl 3,wysyłałeś tylko świadectwo/maturę,czy jest jeszcze brane pod uwagę ukończenie wszystkich egzaminów zawodowych, pytam bo została mi za niedługo tylko poprawka e13, a też celuje w uk.
@steller nic im nie wysyłałem, wszystko załączyłem w CV. w sensie nawet nie sprawdzali czy ja ta maturę i technika rzeczywiście mam. na level 3 to chodzi o to, żebyś miał jakieś podłoże z danej dziedziny, a nie od zera i tyle. Jezu ile ja się sralem w Polsce o te rozmowy, ogłoszenia o prace, takie rzeczy. tak naprawdę to ogarniaj wszystko jak przylecisz i niczego się nie bój, tu nie zginiesz
@torpedowiec: oki,dzięki za odpowiedź :D O rozmowy się nie boję bo dużo czasu spędziłem na naukę właśnie Brytyjskiego więc z tym problemu nie powinienem mieć, fajną opcją było by studiowanie w uk zaocznie czegoś związanego z bezpieczeństwem IT + pracować żeby zdobyć jakieś doświadczenie od razu, ale z tego co słyszałem to koszta studiów są tam drogie ;d
@szpongiel @LR300 nie rozumiem o co wam chodzi, mieszkam tu od prawie roku i jest spoko. Zależy oczywiście od okolicy, jakieś obrzeża to faktycznie dramat i syf ale to jak wszędzie, w mojej okolicy jest fajnie, mi się podoba i nie żałuję przeprowadzki
@areczkie bo to jest staż (apprenticeship), a tam normą jest, że przez pierwszy rok, niezależnie od wieku, stażysta dostaje tylko 3.70 za godzinę. Więc jeśli OP od początku by miał 16k rocznie, to jak na staż, jest to bardzo dobra stawka
@steller: Dostalem sie na level 3ci a swiadectwo ukonczenia technikum (egzamin praktyczny + matura) wychodzi na to ze to rownoznacznik z levelem 3cim. Wszystkie skille wpisane w CV sa z rzeczy ktore robilismy na zajeciach w szkole i wszystko wyszlo na to ze sa wystarczajace a nawet lepiej by dostac sie na taki staz.
nie wiem jak zawołać wszystkich. nie udało mi się, nie przyjęli mnie. poszło o rozmowę indywidualną, gdzie trochę im się nie wstrzelilem w klucz. nie zastanawiałem się za bardzo nad pytaniami, nie robiłem sobie odpowiedzi wcześniej i to błąd. zawsze jakaś nauka na przyszłość.