Wpis z mikrobloga

Dzisiaj polecam film "Bracie, gdzie jesteś" (imdb: 7.8/10, RT: 77%) z 2000 roku. Mój ulubiony film braci Coen i jeden z ulubionych filmów dekady. Film drogi z elementami dobrej muzyki folkowej. Zabawny, uroczy, melancholijny a czasami i wzruszający. Świetnie oddany klimat Południa lat 30. Główni bohaterowie na swej drodze spotkają dziwnych ludzi i niesamowite zdarzenia. Filmu nie ma na cda i youtubie dlatego najlepiej ściągnąć z zatoki piratów a polskie napisy z opensubtitles.
#filmnawieczor #film
AurenaZPolski - Dzisiaj polecam film "Bracie, gdzie jesteś" (imdb: 7.8/10, RT: 77%) z...
  • 10
@AurenaZPolski: Serious man genialny. Zresztą.. .chyba ich każdy film mi się podobał. Ale do tej pory nie widziałem Fargo. Z jednego prostego powodu: https://www.imdb.com/name/nm0000513/

No jak widzę typa to mnie od filmu odrzuca (np. Jurassic Park 3, wiem, że pewnie wiele nie straciłem, ale jak go zobaczyłem to wyszedłem z kina). No nie mogę. Jest trójka takich aktorów, przez których ominęło mnie kilka dobrych filmów i seriali.
:(