Wpis z mikrobloga

Mireczki!
Potrzebuję kupić sobie jakiegoś nowego e-peta, jednak z racji tego, że ostatnio jakoś specjalnie mocno nie interesuję się tematem, to dużo mi brakuje w kwestii nowych produktów oraz ich opłacalności. Nie wymagam nie wiadomo jakiej chmury/mocy etc. Najlepiej bateria 18650 bo i tak mam tego pełno, regulacja mocy, Pmax wystarczy 50-60W, co do parownika też nie mam jakichś specjalnych wymagań, mogę wsadzić nawet górę od I-Justa. Budżet powiedzmy 200-300zł, ale biorę pod uwagę też droższe opcje. Z góry dziękuję za pomoc! :D

#epapierosy #kiciochpyta też #wroclaw #epapieros
  • 11
@Bastsex: Ja ostatnio wróciłem do efajek i kupiłem Teslę punk 220W. Trochę żałuję hajsu, bo powyżej 60W chyba nigdy nie wejdę(jest tańsza wersja 85W), ale generalnie mi się podoba. Wykonanie, wygląd itp.
Przy czym to moja pierwsza e fajka od ~5 lat.
Polecam sklep e-dym na Sępa, mają spory wybór.
@ZlapalemBuchaZajebistegoChleba: Miałem isticka pico, tylko skończył na wysypisku, w sumie dobrze wspominam.
@pan-bartolomeu-dias: @marek-wozniak-750: Patyki niewygodnie siedzą w kieszeni, raczej nieduży-średniej wielkości boxy wchodzą w grę. Bo te #!$%@? Smoki to nie wiem gdzie bym musiał trzymać xD. Pojemność w sumie z tego co palę to od 2k wystarczy, przy ładowaniu codziennie. Nigdy nie kręciłem swoich grzałek, pewnie trudne to nie jest, mogłoby być, że dostępne są gotowce ale