Wpis z mikrobloga

Halo.
Przeglądając sobie badania naukowe na PubMed, napotkałem się z ciekawą pozycją na temat #luszczyca
Może kogoś zainteresuje.

Artykuł z maj/czerwiec 2018: link
Dotyczy leczenia kwasami żółciowymi oraz bioflawonoidami. Zawiera cały protokół leczenia włącznie z zaznaczeniem eliminacji bakterii Helicobacter pylori i Streptococcus pyogenes.

Myślicie, że idzie pod kontrolą lekarza taką terapię przeprowadzić na sobie w Polsce?

EDIT: Dołączyłem zrzut protokołu leczenia
Pobierz grasuj - Halo. 
Przeglądając sobie badania naukowe na PubMed, napotkałem się z cieka...
źródło: comment_C4JfZyKAA39h66Zwfb6CLAI5xkJubpx9.jpg
  • 6
Brzmi i wygląda interesująco. Ta metoda w Polsce jeszcze chyba nie jest stosowana, ale na pewno warto przy wizycie u dermatologa z nim porozmawiać o tej metodzie i podsunąć mu ten artykuł.
@GG99: Pewna firma sciąga dla mnie Kwasy żółciowe ze stanów, to tylko suplement ale sprawdzę na sobie czy działa i dam znać. Prawdopodobnie dopiero gdzieś za miesiąc je dostanę. Bile Acid Factors - Jarrow Formulas, tym leczył autor badania, w teorii z dobrą skutecznością. :)
@GG99: ok. 100 pln, za same kwasy żółciowe. Jeśli bym sam próbował kupić zza granicy, byłoby dużo drożej. Ogólnie można znaleźć tańszą ofertę, ale same koszty wysyłki robią swoje.