Wpis z mikrobloga

bądź mno

nie miej nigdy kobiety

żadna nawet nie lizała dla ciebie loda

żyj śmiercią brata i urojeniami

bądź fanatykiem religijnym ograniczonym swoimi poglądami

twój przyjaciel to agresywny idiota udający szefa armii

bądź niski i szkaradny

twój ojciec jest podejrzany o współpracę z komunistami

myśl, że jesteś guru politycznym Polaków

chciej zawładzić ogółem

uprzykrzaj życie rodakom


nazywaj się Jarosław Kaczyński

Zdjęcie bez związku.

#kononowicz #heheszki #pis #bekazpisu #pdk
Pobierz BolecFabryka - >bądź mno
nie miej nigdy kobiety
żadna nawet nie lizała dla ciebie lod...
źródło: comment_p0jUQtVk5670ysMZnPv4yaOcTwXW8KRW.jpg
  • 24
Transkrypcja bombaska:

bądź mnq

niemiej njgdy kobjety

rzadna nawet nie lizala dlaciebie loda

zyj smirciq brata i orojenjami

bqdz fonatykiem religjnym ogranjcznym swojmi poglqdamj

tw€j pszjaciel to agresywny idjota udajqcy szefa ormj

bqdz njski i szkradny

tw€j ocjec jest podejzany o wspolprace z komunistami

myslże jestesici g€ru poljtycznm Polak€w

chciej [cosi] zawladzici €g€łem

upszykszaj rzycie rodakom


nazwaj sie Jaroslaw Kaczynskji
@BolecFabryka: Tak z ciekawości, gdzieś potwierdzono, że nigdy nie ruchał?
Dodatkowo: ale bycie niskim jest przerąbane, czy to się starasz być wójtem, prezydentem, czy konkurujesz z kimś o awans w robocie to zawsze znajdzie się jakiś pajac pokroju OPa, który wytknie ci twój wzrost, bo to takie istotne. Patrzta, kurdupel pcha się do władzy XD A jak jeszcze brzydki to już w ogóle.

Tyle można mu i jego partii w ostatnich
@BolecFabryka: Nie jestem niski, mam 188 cm wzrostu. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że jak np. podczas wyborów politykowi pali się pod tyłkiem, to zaczyna przypierdzielać się do wzrostu/wyglądu oponenta, jakby miało to jakieś znaczenie. A jak bez żony/dzieci to już w ogóle jakiś #!$%@?.
Kaczyński jest tego doskonałym przykładem, wypowiedzi na temat jego wzrostu było w telewizji, prasie i internecie bez liku.
@BolecFabryka #!$%@? ludzie... Zastanówcie się przez chwile. - gość jest jedną z najwazniejszych osób w 40 milionowym kraju! Możemy się śmiać ale ten Pan jest w stanie załatwić nam drugą Koreę jak mu się zachce. Juz nie wspomnę że zlikwidowanie kogokolwiek z nas dla niego to mniej niż pierdniecie.
My się smiejemy że nie ruchal a od niego zależy w którą stronę idze nasz kraj, jakie mamy podatki lub social, z ktorym
@BolecFabryka: 1) badz pajacem 2) pisz idiotyzmy na mirko 3) miej nick "bolecfabryka". Sam zes to wymyslil? 1) Skad wiesz ze zadna laska nie robila Kaczorowi loda? 2) przeciez Kaczor ma #!$%@? na religie. Kaczory nigdy nie byly specjalnie religijne. Wystarczy spojrzec na Kaczora w czasie jakichs transmisji z uroczystosci koscielnych. On nawet nie zna slow podstawowych modlitw. 3) Kaczor jest wyzszy od Berlusconiego, 2 cm nizszy od Walesy, ma dokladnie