Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...

źródło: temp_file849131337186049324

Pobierz
  • 152
To Ja zadam pytanie do naszych miłoście panujących, wznoszących się na wyżyny intelektu, kąpiących się w najgłębszych wirach kultury panów wykopków. Skoro ten serial jest tak suaby, bezdenny, bezbekowy i na poziomie polskich kabaretów. Czy bedziecie tacy łaskawi i podacie coś innego śmiesznego może być serial , kabaret ,stand up chciałbym mimo że nie jestem godzien sprawdzić jak wygląda ta wysoka kultura.

@niebadzogrem bo jest słaby. Poziom "Świata według Kiepskich" tylko bardziej "przemyślanie". Obejrzałem odcinek, nie zachęciło do kontynuacji. A co do śmiesznych rzeczy to widzę że mamy zupełnie inny gust więc nic nie polecę.
@pidzej11: nie chce mi sie tworzyc kolejnych list w kolejnym watku to tu tylko rzuce, ze the office z ktorego ten nieudolnie probuje zrzynac jest z 5 lig wyzej (mimo ze tez jakies top tier nie jest)
@Voltaire akurat swiat wg kiepskich to tez mimo wszystko liga wyzej, tyle ze czesc humoru w kiepskich wlasnie wymaga jakifjs tam znajomosci sztuki, peru dziel ktore kiepscy parodiuja w danym odcinku w przeciwienstwie do