Wpis z mikrobloga

Witam, proponuję skupić się na uspokojeniu się sytuacji na naszym tagu bitcoin. Wiele osób z dość bojową postawą atakuje inne osoby, dokładniej konkretnych "szitcoiniarzy". Sam mam poglądy takie, a nie inne na ten temat, ale chyba nie atakuję nikogo personalnie (chyba, że sprawa jest personalna) i uważam, że ludziom należy się szacunek.

Jeśli ktoś wierzy "szarlatanom" z internetu na słowo zamiast przeczytać whitepaper i dokumentacje projektu (ze zrozumieniem) no to sam jest głupi i tyle. Nikomu nie można ufać w kwestii krypto, nawet sobie.

Mam nadzieję, że jest to czas na zmiany zachowań w tym tagu i zamiast ataków personalnych będą ataki argumentów.

Moim zdaniem wybór Bitcoina czy innej drogi krypto to system zrozumienia argumentów za i przeciw, a nie obrażania czy wyśmiewania.

Bo przynajmniej część tych osób jest na wykop i myślę, że celowo się nie udzielają - Bo są takie i owakie.

#bitcoin
  • 4
@fervi: No i na śniadanie z Bitcoinem można będzie być może zapłacić i zostać gościem (a może za darmo się uda jak poprosicie) i możecie masakrować ich na żywo (oczywiście argumentami xD)
@fervi: Zgadzam się, to jest wciąż dziki zachód.

Rozumiem, że motywacją do inwestycji w shitcoiny jest szybki zysk (topka raczej już tego nie oferuje), ale dużo osób popełnia błąd trzymania tego szajsu po peaku ceny - wiadomo jak się to kończy. Oprócz czytania dokumentacji ( w przypadku mniejszych projektów) polecam zagadać do członków zespołu danego projektu, zwykle są dostępni w jakimś kanale komunikacji.

Pamiętajcie - w crypto krzywa akcja czai się