Wpis z mikrobloga

@kuba560x

Jóźwiak, Gumny, Majewski, Szymański. Oni nadal grają w ekstraklasie.


Ale z niej odejdą xD Zobacz w jakim wieku odchodził Linetty. Jestem pewien, że po tym sezonie Jóżwiak, Gumny i Szymański odejdą. Robert przecież już w zimę był blisko.

ps. jakiego ty masz Majewskiego na myśli, bo chyba nie Radka? xD

Jakich perełek ?


Musisz mnie trollować, bo nie wierzę w to co czytam. Co było z Sanchesem, Mario, Guedesem a teraz
@realbs: Jeszcze nie widziałem aby ci zawodnicy stali się gwiazdami.

Odejdą, pewnie nawet do Włoszech, ale to kwestia tego że Polacy są dobrzy a Serie A nie jest tak wymagająca jak bundesliga czy premier lig.
@kuba560x:

Jeszcze nie widziałem aby ci zawodnicy stali się gwiazdami.


XDD ta dyskusja nie ma sensu.

Odejdą, pewnie nawet do Włoszech, ale to kwestia tego że Polacy są dobrzy a Serie A nie jest tak wymagająca jak bundesliga czy premier lig.


Bundesliga bardziej wymagająca od Serie A xD Stary, ta dyskusja nie ma ani trochę sensu, bo sam nie wiesz o czym piszesz, a najlepszym dowodem jest to, że według Ciebie
@realbs: Dlaczego Polacy którzy idą do Bundesligi nie są w stanie przedostać się do 1 składu a w serie A stają się gwiazdami.

A co ma tutaj znajomość gwiazd do ich nieznajomości? Nic, po prostu takie osoby jak ty uważają że są lepsze i mądrzejsze, nic więcej.
@kuba560x:

Dlaczego Polacy którzy idą do Bundesligi nie są w stanie przedostać się do 1 składu a w serie A stają się gwiazdami.


Bo Polacy, którzy idą do Bundesligi są gorsi od Polaków, którzy idą do Serie A. Chyba nie twierdzisz, że Peszko czy Polanski mieli większy talent niż Kownacki i Linetty? xD

A co ma tutaj znajomość gwiazd do ich nieznajomości? Nic, po prostu takie osoby jak ty uważają że