Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: Najbardziej przereklamowany piłkarz w historii futbolu, nie strzela, nie asystuje, traci, nic nie robi, nie biega i słusznie go nie chcą. Barcelona bez Iniesty będzie lepsza bo to żaden lider. Odszedł Xavi i Iniesta zgasł.
@tomekwykopuje: I ratował łysiejącego dziada, tak jak przez całą karierę. Iniesta 3 klasy gorszy niż Xavi. Barcelona odżyje z genialnym Coutinho zamiast dziada który niech sprzedaje wina w tej Japonii a nie dalej człapie i niweczy prime Messego. Jak w ogóle można być fanem Iniesty, niepojęte
@Lopeez Dzięki że poprawiłeś mi humor XD Iniesta to najlepszy ofensywny pomocnik w historii i nawet nie ma co z tym dyskutować, gdyby nie on to Hiszpania nie byłaby mistrzem świata w 2010 ale dalej to ignoruj
@tomekwykopuje: Tak, tak, Cruyff i Zidane gorsi od Iniesty, idź dalej fapać pod łysiejącego dziadka xD Jestem fanem Barcelony ale na tego gościa nie da się patrzeć, przykro mi, bądź obiektywny czasami no ale pewnie zaraz usłyszę że Suarez lepszy niż Ronaldo Nazario a Stegen niż Kahn
@tomekwykopuje: Bo jestem obiektywny. Iniesta bez formy, Busquets, Alba i Suarez to hańbiący symulanci. I mimo tego można być fanem Barcelony i widzieć jak jest a nie zakłamywać rzeczywistość. Barcelona z Coutinho zamiast Iniesty będzie znacznie lepszą drużyną.