Wpis z mikrobloga

Zaprosił mnie do siebie na weekend (300km) #rozowypasek, z którym od pół roku piszemy sobie w sieci. Poznaliśmy się na pewnym forum hobbystycznym. Jesteśmy takimi e-przyjaciółmi. Ona nie ma chłopaka a ja dziewczyny. Poczułem szanse na #wygryw i #seksy ale zapomniałem o jednej rzeczy. Mam sporą nadwagę, ona o tym nie wie. Zawsze jej wysyłałem takie fotki aby prawie nie było widać mojego wiekiego bebzona. Wyjazd jest za 3 tygodnie, ważę 117 kg przy 182cm wzrostu, raczej brak mięśni, tylko tłuszcz i to głównie na brzuchu. Pytanie, jak w trzy tygodnie zgubić choć z 10kg? Jestem zdesperowany. A może nie przejmować się i pojechać? Ps. Ona jest raczej szczupła.

#zwiazki #rozowepaski #pytanie #feels #kiciochpyta #przegryw
  • 34
@Domownori trening mma/bjj/boks lub jakakolwiek sztuta walki kilka razy w tygodniu ale to i tak niewiele da bo 3 tygodnie to za malo zeby schodnac znacznie, natomiast zmieni sie twoja sylwetka, klata pojdzie do gory i bedziesz sie wydawal mniej ulany. Z drugiej strony tak nagle z twoja masa wjechac w ciezkie trening bez porzadnego intro to ryzyko kontuzji. Skalkuluj to sobie jak bardzi ci zalezy.
Mam sporą nadwagę, ona o tym nie wie. Zawsze jej wysyłałem takie fotki aby prawie nie było widać mojego wiekiego bebzona. Wyjazd jest za 3 tygodnie, ważę 117 kg przy 182cm wzrostu, raczej brak mięśni, tylko tłuszcz i to głównie na brzuchu.


@Domownori: to się dziewczyna rozczaruje xD
@Domownori: moj kumpel w 3 miesiące zrzucił 25, w tym przez pierwszy miesiąc coś ok 12. zaczynał od 135. Siłka co drugi dzień, dieta, 0 piwa, fast foodów itp. do picia woda z cytryną, gotowane kurczaki itp.
pewnie w 3 tyg się nie wyrobisz, ale leć już dzisiaj zapisz się, to już będziesz miał solidne podstawy żeby twierdzić
"3 tyg chodzę na siłkę, mój cel to -20. trzymaj za mnie kciuki"
@Domownori: zaprosil mnie do siebie na weekend niebieskipasek, poznalismy sie na forum hobbystycznym, on nie ma dziewczyny a ja chlopaka. Poczulam szanse na #bolec ale zapomnialam o jednej rzeczy. Mam spora nadwage i on o tym nie wie. Wyjazd jest za 3 tyg a ja waze 80kg przy 162cm tluszcz glownie na brzuchu. Pytanie jak w 3 tygodnie zgubic 15kg. PS on raczej jest szczuply.

XD takze sie nie przejmuj tak
@TenTypDres: #!$%@? skoro ja wazac 81 na szpitalnym jedzeniu w 3 dni spadlem prawie 5kg to nie mow mi ze ktos z otyloscia olbrzymia nie zrzuci 10kg w 3 tygodnie bo to smieszne
moze spokojnie takiego mini-cuta zrobic, nagla obcinka kalorii, duzo aktywnosci i koszulki mu sie za luzne zrobia w ten prawie miesiac
co nie zmienia faktu, ze to bedzie chwilowy efekt bo zacznie znowu żreć jak nie porucha XD