Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hissdz: wszystko fajnie, tylko zawsze przy takich wpisach zastanawia mnie, co trzeba by napisać, żeby nie zostać spermiarzem-stuleją. Nie mam Tindera, ale wiadomo do czego to służy, ludzie oceniają powierzchowność innych, to typ zaproponował że pokaże coś więcej na snapie, który też służy do chwalenia się selfikami. Jakby napisał że chce ci lizać stopy i gotować obiady, czy coś, to byłoby śmiesznie. A w ten sposób to każdego kto się odezwie
  • Odpowiedz
@hissdz: Niestety, tinder w polskim wykonaniu to #!$%@? rak. Z jednej strony spermiarze, za których mi wstyd (ale to akurat w każdym kraju), a z drugiej lochy, które są tam #!$%@? wie po co i które najwidoczniej podnieca takie żenujące płaszczenie się i tylko po to tam są.

Raz w życiu miałem "złoty strzał", gdzie trafiłem na normalną, ogarniętą dziewczynę, która wiedziała czego szuka, nie wstydziła się i normalnie wszystko ustaliliśmy.
  • Odpowiedz
o białorycerzyk xD nie należe, ale ona niczym sie nie różni od tych stulejarzy z fake kontami


@deadboy: Co z tego, przynajmniej kompromituje mnogą ilość pajaców twojego pokroju
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ataxia: jak były tutaj tego typu screeny, to laski pisały że jak to tak samo "cześć", nic się nie wysilił, nie stara się ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego piszę, żeby najlepiej OPka mi odpisała, jak w jej mniemaniu dobrze zacząć rozmowę. Tak żeby sama odpisała coś więcej niż "fuj". A i tak pewnie ma już parę matchy których tutaj nie pokaże ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Odczuwam_Dysonans bez płaszczenia się, uniżania, pokazywania desperacji. Partnersko, po prostu :)
Wydaje mi się, że to duży problem na polskim #tinder - faceci sami robią z siebie stulejarzy i to jest bardzo złe. Jak masz zaruchac albo poznać kogoś fajnego skoro od początku pokazujesz swoją uleglosc? No nie bardzo ))¯_(ツ)_/¯ Wpływa to również na ilość księżniczek na tym portalu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hissdz: no ja się zgadzam, ale ja tu nie widzę płaszczenia się, gość chciał cię zainteresować swoimi fotkami, skoro polubiłaś go po oglądnięciu paru, to może chcesz zobaczyć więcej ;) czy ma wprost ci je wcisnąć, żeby nie było, że się płaszczy? Serio jestem ciekaw bo moim zdaniem typ nie wyraził się jakoś żałośnie.
  • Odpowiedz
@RoyJonesJr: no tak, tylko w tym akurat wypadku w moim odczuciu gość się nie upodlił, normalnie zagadał. Chyba, że ktoś się spodziewa na Tinderze zabawnych, dojrzałych erudytów z klasą, no to nie wiem, czy większa beka z takiego ziomeczka ze snapem, czy z tejże osoby. Typ założył że lasce spodobały się jego fotki, to zaoferował więcej. Nie postawił jej ołtarzyka i nie pytał jakie woli imiona dla dzieci ( ͡°
  • Odpowiedz