Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślicie, że jest możliwe, abym jako czarodziej (niedawno wbiłem 30lvl) znalazł normalną dziewczynę? Oczywiście nigdy nie miałem dziewczyny i nie trzymałem za rękę, nie mówiąc o seksie. Od 2 lat zacząłem się ogarniać (wiem, późno) - siłka, lepsze ubrania, zmiana fryzury, aparat na zęby, zainteresowania itd. Do tego przebranżowiłem się na programistę w dość późnym wieku (27 lat) i zarabiam nienajgorsze pieniądze. Na #divyzwykopem się nie zdecydowałem ze względów moralnych. Jednak boję się, że w takim wieku nie znajdę nikogo przez brak doświadczenia w związkach. Nie pomaga fakt, że mam 177 cm wzrostu, chociaż myślę, że z wyglądu 4/10 udało mi się zrobić mocne 6/10. Przyznam, że samopoczucie mam naprawdę dobre, zmieniło się moje negatywne nastawienie do świata, które miałem przez prawie 30 lat, lecz brakuje mi miłości. Od czego zacząć? Tinder? Badoo? Dodam, że nie chciałbym przechodzonej karyny z dzieciakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #tfnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania: to przede wszystkim musisz zapomniec o jakichkolwiek serwisach do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Normalna, wartosciowa dziewczyne poznasz w zwyklych, prozaicznych miejscach.

Mysle, ze taka ladna laska poznana na targu moglaby byc dobrym materialem na dziewczyne. Imprezowa karyna raczej wcale nie gotuje, a juz na pewno nie chodzi na targ.
Poza tym na targach sa na prawde dobre warzywa i owoce,