Wpis z mikrobloga

Brakuje mi dziewczyny, no. Już nawet nie patrzę na wygląd, kiedyś odrzucały mnie grube rózowe, teraz mi to nie przeszkadza. Może być toksyczna, mogłaby mnie nawet zdradzać, chcę tylko chodzić razem trzymając się ręcę i przytulac się w parku, czy na kanapie oglądając kreskówki. Patrzę na facetów na ulicy, co chodzą z dziewczynami i widzę i niskich i mniej urodziwych, suchoklatesów, zalanych, nie jestem sam przez swój wygląd. Sezon wakacyjny się zaczął i nie powiem, jest to trochę dołujące, gdyby nie prawie codzienne najebywanie sie endorfinami, czuję że byłoby ze mną kiepsko.

inb4 jesteś zbyt zdesperwoany!!! eoeoeo, no jestem, brakuje mi dotyku i bliskości, trudno żeby było inaczej.
#tfwnogf #feels #gorzkiezale #przegryw
  • 34
@ChadWawa: nie mam kasy, zresztą ja się chcę przytulać, miziać i heheszkować a nie ruchać

@PiccoloColo: no nie gadaj, zdarzało mi się smuty walić na rumach xD

@laxmanCR7:

Nie uzależniaj swegoszczęscia od innej.

za każdym #!$%@? xD
Ale ja czuję sie okej, rozwijam się, mam swoje hobby, wiem co chcę robić dalej. Po prostu raz na jakiś czas doskwiera mi samotność. A desperacja to bardziej uczucie, niż jakieś działanie.
@DizzyEgg: Ja się już pogodziłem ze swoją samotnością. Odpuściłem sobie i staram ciekawie i przyjemnie spędzać czas. W sobotę zaliczyłem runmagedon w niedzielę wyjechałem w beskidy pochodzić po górach. Polecam ten sran
@relue: Kurs tańca fajnie, w międzyczasie zapisałem sie na jeszcze jeden i bardzo pozytywnie oceniam. Dotyk jest naprawdę mega przyjemny. Od września ruszam z powrotem :)

@PrzegrywWykopek: No nie byłoby to miłe, ale nie zbliżałbym się do niej zbytnio emocjonalnie. A jak byłoby mi aż tak źle z tego powodu, to wróciłbym do stanu w jakim jestem teraz.

@darosoldier: Ja nie, nie ma opcji żebym się z tym pogodził,
@DizzyEgg: Po prostu jakiś fotograf, a jak nie masz kasy to może jakiś znajomy albo ktoś z rodziny pała się fotografią.
Co do portali to może spróbuj na jakiejś sympatii albo zaadoptujfaceta.