Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? mundial mam wrażenie, że najsłabszy zespół z jednej strony drabinki (tej gdzie Brazylia) ograłby wszystkie z drugiej.
Raczej drugi raz coś takiego jak na Euro 2016 nie przejdzie i już w jednym z ćwierćfinałów lub półfinale zobaczymy mini finał.
#mundial #pilkanozna #mecz
  • 10
@Benor: Ty lepiej nie patrz na nazwy zespołów, bo tylko widzisz FRANCJE BRAZYLIE i inne hajpowane kraje. A prawda jest taka, że same silne drużyny zostały na równym poziomie. I bym nie twierdził na twoim miejscu, że prawa drabinka jest gorsza od lewej.
@kontestatore: Ale zauważ, że Argentyna i Hiszpania rozgrywały mundial praktycznie bez trenera więc ich pokonanie nie było jakimś mega wyczynem. Włosi też za bardzo trenerem pochwalić się nie mogli natomiast Holandia ma najgorszą kadrę od lat. Natomiast Brazylia się rozkręca z meczu na mecz i gdyby w 1/8 trafili na Szwajcarów to by ich zmielili.
@Benor: Mnie gdzieś ktoś tam przekonał że te drużyny jednak zasłużyły na to gdzie są. Też wolałbym jakieś losowania żeby Anglia nie decydowała się na porażkę żeby trafić na lepszą drabinkę. Ale zakładanie w ciemno że Brazylia przejechałaby się po Szwajcarii to jak zakładanie że Belgia lekko przejdzie Japonię.
@KoN1K: Niekoniecznie już w fazie grupowej pisałem, że Urugwaj wygląda mega dobrze to część mirków mówiła, że drużyna która wygrywa 1:0 z Egiptem i Arabią nie może być mocna. Ale masz rację o ile z Portugalią byli wg mnie ewidentnym faworytem o tyle z Francją już nie są, mimo wszystko życzę im jak najlepiej.
@kontestatore: W 2014 aż za bardzo zachwalone Niemcy też tak naprawdę w fazie pucharowej przejechali się jedynie po Brazylii. To jest mundial i w tej fazie nie znacznie słabszych zespołów. Może trochę przesadziłem, że zmieliłaby ale spokojnie wygrałaby z 2:0. Natomiast nie zmienię zdania, że na ten moment każda drużyna z "Brazylijskiej" strony drabinki wygrałaby z każdą z tej drugiej.