Wpis z mikrobloga

@Qbol69: wywal z Fejsa, Instagrama, usuń z pola widzenia wszystko, co Ci ją przypomina. Ja trzymam stare zdjęcia w folderze, do którego może kiedyś zajrzę, jak będę w stanie. No i niech Cię Ręka Boska broni przed kontaktowaniem się z nią albo odpisaniem, kiedy ona napisze. NO CONTACT totalny.
@Qbol69: Słuchaj stary, nie ta, to inna. Baba to nie jest model ultrarzadkiego modelu samochodu z lat 60., który powstał w ograniczonej ilości i takich już nie będzie.
Skoro układ się zesrał to widocznie tak być musiało. Na świecie są miliony pięknych i mądrych kobiet. Znajdziesz na pewno jakąś lepszą.

Pomyśl ponadto, czy zbytnio nie ideizowales jej myślowo. Ja popełniłem ten błąd, a także kilka kolejnych, ale teraz wiem, że to
@Qbol69: Pare miesięcy później nadal będzie boleć. Potem trochę mnie. Znowu Ci się przyśni, zatęsknisz, wejdziesz na jej fb, utrzyma się kilka dni, po następnych kilku miesiącach rozwalisz kolejny związek bo będziesz tęsknić. A z czasem przejdzie. I znajdzie się kolejna, za którą będziesz tęsknić;)