Wpis z mikrobloga

@adableble: #opener #pracasprzataczamnieprzeistacza #zalesie #przegryw #heheszki

Jako że mam nadmiar czasu a niedomiar pieniędzy to postanowiłam sobie dorobić (przez tydzień) jako osoba sprzątająca śmieci przed bramą openera...
Wszystko fajnie, tylko dziwne uczucie jak ludzie mówią mi dziwne rzeczy
żule jeden pytał czy robie to w ramach odbywania kary(prace społeczne), jako praca czy jako hobby xD
Ogólnie żule pomagają mi zbierać śmieci i mówią do mnie per "aniołek" xDD
uczestnicy festiwalu że współczują pracy, czy to wolontariat czy serio praca
inni zatrudnieni(kierowanie ruchem itp) hitem był koleś z rana co zapytał czy robie to za kare (prace społ) i cytując "nas to nie szanują, to co tu powiedzieć o was" xDDD

Eh, jeszcze 3dni i wypłata()
Pobierz adableble - @adableble: #opener #pracasprzataczamnieprzeistacza #zalesie #przegryw #h...
źródło: comment_wao2cdeyzgElhoqgOHaxzjHolxKZlXSP.jpg
  • 24
@adableble: No i co z tego że sprzątasz? Uczciwie zarabiasz i to się liczy. Nieważne ile zarobisz i na co to wydasz - czy kupisz za to sobie nowe auto czy nową parę butów to są zarobione Twoje pieniądze. Nieważne jaką pracę wykonujesz ważne abyś była dobrym człowiekiem i dostrzegała ludzi w innych.
A to buractwo które myśli że pojechali sobie na festiwal na kasę starych że są lepsi to niech
@adableble: przypominają mi się gości od sporzstsnia kibli na Woodstocku. Praca bardzo nieprzyjemną ale wszyscy mieli wobec nich szacunek bo byli ważniejsi niż pokojowy patrol i ratowali życie bardziej niż ratownicy