Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem sensu oraz fascynacji tagiem #koszuledotera. Rozumiem że moNa się ubrać w sposób dobry w koszule i wyglądać dobrze, ale połowa tych ciuchów wygląda jak z odpustu, albo zrobionych z ceraty ( patrz koszula w awokado).
To ma być jakieś wyzwanie ? Ma to tyle samo co akcja agencyjnych różowych "100 dni w aukience)". Normalny styl ubioru jest jakiś rzadki?
Więcej sensu by miało 100 dni w tej samej koszulce, albo 100 dni w tych samych gaciach. Pomijając kwestie higieniczne to by było serio jakimś już wyzwaniem. Walka z smrodem i syfem. Wojna na śmierć i życie z bakteriami
A tak to tylko #!$%@? krzyk o atencję i udawanie ( przynajmniej w kwestii Dotera, że jest się #!$%@? kimś nie to co ten plebs w bluzie, t-shirt lub longsleeve).

JESTEM KIMS KURŁA. JESTEM KIMŚ !

#bekazpodludzi #koszuledotera #gownowpis #modameska #atencyjnyniebieskipasek #szkalujo
Pobierz Von_Maras - Nie rozumiem sensu oraz fascynacji tagiem #koszuledotera. Rozumiem że moN...
źródło: comment_KwVOpjyoQ15mdBijI9JowTND5CCLCEjf.jpg
  • 32
No to po co wylewasz gorzkie żale... Ja czarnolistuję z błachszych powodów. Mam niecałe 360 osób na czarno (w większości zielonych trolli rejestracja kwiecień-czerwiec) ale też ludzi którzy mnie po prostu #!$%@?ą. Jakby mnie jego koszule #!$%@?ły to tag na czarno i tyle. @d0t3r nie łam się i na koniec ubierz koszulę z fallicznym ornamentem dla beki i żeby hejterom zamknąć usta:))