Wpis z mikrobloga

  • 136
Nie rozumiem sensu oraz fascynacji tagiem #koszuledotera. Rozumiem że moNa się ubrać w sposób dobry w koszule i wyglądać dobrze, ale połowa tych ciuchów wygląda jak z odpustu, albo zrobionych z ceraty ( patrz koszula w awokado).
To ma być jakieś wyzwanie ? Ma to tyle samo co akcja agencyjnych różowych "100 dni w aukience)". Normalny styl ubioru jest jakiś rzadki?
Więcej sensu by miało 100 dni w tej samej koszulce, albo 100 dni w tych samych gaciach. Pomijając kwestie higieniczne to by było serio jakimś już wyzwaniem. Walka z smrodem i syfem. Wojna na śmierć i życie z bakteriami
A tak to tylko #!$%@? krzyk o atencję i udawanie ( przynajmniej w kwestii Dotera, że jest się #!$%@? kimś nie to co ten plebs w bluzie, t-shirt lub longsleeve).

JESTEM KIMS KURŁA. JESTEM KIMŚ !

#bekazpodludzi #koszuledotera #gownowpis #modameska #atencyjnyniebieskipasek #szkalujo
Von_Maras - Nie rozumiem sensu oraz fascynacji tagiem #koszuledotera. Rozumiem że moN...

źródło: comment_KwVOpjyoQ15mdBijI9JowTND5CCLCEjf.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Von_Maras

udawanie ( przynajmniej w kwestii Dotera, że jest się #!$%@? kimś nie to co ten plebs w bluzie, t-shirt lub longsleeve).


Żeby mieć taki ból dupy o koszule, to chyba trzeba być gimbusem albo parchem oderwanym od pługa, który koszulę widzi tylko na weselu i pogrzebie, oczywiście musi być POWAŻNA w STONOWANYCH kolorach, a nie jakaś pedalska.

Więcej kolorytu w tych waszych smutnych jak pi*da życiach, ludzie.

Swoją drogą, 6 miesięcy
  • Odpowiedz
  • 1
@kasztan_ , @budus2 pisze swoją opinię. Jak większość postów tutaj. Mam prawo uznać coś za fajne, lub #!$%@? . Mam też prawo to napisać.

@troglodyta_erudyta napisałem wyraźnie człowieku że nie widzę nic dziwnego w noszeniu koszul lub innych ubrań typu casual. Czytaj ze zrozumieniem. Mnie śmieszy zrobienie challange z takiego gowna. Nie mówię że ma koszule pedalskie tylko #!$%@?. Koszula nie musi być w jednej tonacji, może być kolorowa. Ale no. Koszula
  • Odpowiedz
@Von_Maras: Ja to zawsze się zastanawiałem co ci ludzie zrobią po tych 100 dniach...
"No dobra, czelendż na mirko zrobiony, a teraz tylko #!$%@?ć te wszystkie koszule i nigdy ich więcej nie założyć"
  • Odpowiedz
  • 2
@budus2 ja również nie dodałem :
1) bo lubię kisnac z żenady
2) nie #!$%@?ł mnie na tyle żeby znalazł zasczytne miejsce obok Nadii i innych atencjuszek
  • Odpowiedz
@Von_Maras: Za akcję można też podziękować tej od sukienek (zapomniałem nicka) - na jej kanwie powstała ta akcja, bo tamta nie wytrzymała tempa i gdzieś po 20-30 dniach usunęła konto. A tu jakiś troll-noname okazuje się lepszy i wywołuje wielkie kontrowersje na mirko. ( )

@d0t3r: Bosz, jaką spinę wywołujesz XD
  • Odpowiedz