Wpis z mikrobloga

@przemula: To na pewno to samo co moje. Globalizacja to jednak piękna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też ją kupiłem i notorycznie mi zjeżdża w dół na każdej większej wertepie ta lampka, nawet u Ciebie na zdjęciu widać, że jest trochę pochylona, jest równolegle ze sztycą siodełka, a jednak lepiej by było aby była prostopadle do powierzchni jezdni.
I zastanawiam się po prostu czy to moja sztuka
@Coliflor: Moja raczej nie opada, a nawet jeśli by tak robiła, to pewnie bym ją przymocował taśmą na stałe albo jakimś "ziptajem" (zip-tie)... jest pochylona dlatego, że pod nią jest mocowanie na kłódkę, która jest zawinięta w spirale i przez to nie ma miejsca żeby ustawić tą lampkę prostopadle do jezdni. A i siodła nie mogę za bardzo podnieść do góry żeby sobie więcej miejsca zrobić bo to duża rama (60cm)
p.....a - @Coliflor: Moja raczej nie opada, a nawet jeśli by tak robiła, to pewnie by...

źródło: comment_VPSk5S5u6TtPFNpvKrbTdvaNopzzuvCB.jpg

Pobierz
@krysc4d: Na razie mam singlespeed ale to flip hub - w ten weekend mam w planach podmienić i spróbować pojeździć fixie. Testowałem różne w sklepach i było całkiem ok, natomiast dziwię się ludziom którzy jeżdżą na ostrym kole bez hamulców, dla mnie to kamikaze
@przemula: dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) uważałbym na Twoim miejscu na tę linkę, jesteś świadom, że jej przejęcie to jedno ściśnięcie sekatora ogrodowego który mieści się w większej kieszeni?
Coliflor - @przemula: dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) uważałbym na Twoim miejscu na t...
@Coliflor: Tak, jestem tego świadom - tylko że ja nie zostawiam rowera nigdzie na dłużej. Jak jadę do pracy to trzymam go w biurze, a czasami jak jadę do sklepu czy coś zjeść, to zostawiam rower zapięty na około 20 minut, poza tym mój rower był tani i nie przyciąga tak uwagi. U-lock byłby lepszy ale był mniej poręczny, poza tym U-locka też można przeciąć, np. nożycami do prętów zbrojeniowych. Ziomek
@emmwuu: Połowa mojej rodziny mieszka w USA od około 15-20 lat, ja dostałem zieloną kartę kilka lat temu. Latałem na wakacje podczas studiów, po obronie w 2015 roku wyjechałem na stałe, jestem architektem z wykształcenia i z zawodu. Zaraz po przyjeździe zajmowałem się projektowaniem wnętrz przez jakiś czas. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie emigracji albo życia w czikago to pisz priv, pozdro