Wpis z mikrobloga

#poznan #studbaza jaką pracę polecacie dorywczą na okres wakacji z elastycznym grafikiem? Kilka weekendów będę mieć zajętych, w piątki bym jak już musiała pracować wtedy krócej bo wyjazdy plus na Woodstock jadę także 2 dni w tyg odpadają ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakie pomysły? Mialam szukać #pracbaza na pełen etat, ale kto by mi dał wolne tak o na samym początku
  • 13
@RegulaminowyUzytkownik nie mam książeczki sanepidowskiej i nie chce pchać się w gastro, kompletnie nie moja bajka, próbowałam kiedyś. Nad call center myślę, ale tylko z połączeniami przychodzącymi, bo odechciewa mi się na myśl o wydzwanianiu i wciskaniu kitu. Miałam dwie rozmowy telefoniczne, ale okazało się, że chcą jednak na etat albo, że ich elastyczny grafik jak najbardziej ale dopiero gdzieś po miesiącu co mnie nie urządza, będę szukać dalej.
@biauywilg: ja nie narzekałem, dużo chodzenia, jak ktoś lubi aktywność fizyczną to na spokoju, chyba że na dział kontroli jakości się dostaniesz albo pakowania to lajcik wtedy, troche mają jazdy na punkcie norm ale trzeba wyrabiać te 100% ani procenta więcej i się #!$%@?ą a i dodam jeszcze, że spore stężenie patologii w tej robocie jest ale te patuski to zazwyczaj śmieszne a przecież nikt nie nakazuje Ci z nimi rozmawiać
@Strelec serio tam też trzeba? Xd kurde. Już kiedyś robiłam ale w wyniku przeprowadzek się zagubila. Poza tym nie widzę sensu w wyrabianiu jej gdy szukam pracy na miesiąc czy dwa, bo później szukam na pełen etat w miejscach gdzie książeczka nie będzie mi potrzebna