Wpis z mikrobloga

@Shishu
@Destruktor91 Mam gdzieś zdjęcie książki pokładowej sypialki IC, która była świeżo wyciągnięta z krzaczorów. Napisana była długa lista usterek a na koniec "wagon złom". Podłoga była tak zgniła, że chodziło się jak po wodzie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Shishu: No własnie, na WARS mają #!$%@? jajca bo to jest we franczyzie, to prywaciarzowi można dać najgorsze gówno i niech sobie radzi, to jest chyba na takiej zasadzie zrobione, a teraz sobie trzeba pomyśleć w jakim syfie kurła musi być przygotowywane dla nas (pasażerów czy nawet pracowników) jedzenie skoro taki stan wagonowy jest.

@zkmowiec: Pewnie wagon poszedł do jazdy normalnie znając życie albo na żyletki. A znam to uczucie
  • Odpowiedz
  • 3
@Destruktor91 to sie raczej tyczy sypialek i kuszetek, bo wagony barowe i restauracyjne sa jednymi z najbardziej zadbanych i bezusterkowych tylko ze one jezdza caly sezon
  • Odpowiedz
@Shishu: No właśnie, jeżdżą nie mają przestojów to wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurła jaki zbieg okoliczności, gdzieś tam w oddali gra sobie TV, leci rodzinka PL i jadą pociągiem XD nowym Dartem xD jprdl xD
  • Odpowiedz
No własnie, na WARS mają #!$%@? jajca bo to jest we franczyzie, to prywaciarzowi można dać najgorsze gówno i niech sobie radzi, to jest chyba na takiej zasadzie zrobione,


@Destruktor91: jak wyżej, sypialki i kuszetki bo normalne barowe i restauracyjne są ok

@Shishu: @Destruktor91: @zkmowiec: imho i tak cieszmy się bo dużo, nawet bardzo dużo się zmieniło przez ostatnie lata, do tego dofinansowania UE zrobiły swoje, sporo podgoniliśmy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Destruktor91: no chodzą, i to chyba tylko tyle co robią, przynajmniej takie mam doświadczenia po miesiącu jazdy z Polregio.

  • Odpowiedz
PKPIC WRESZCIE chce zamykać sprzedaż, skoro oni już od dawna chcieli ale nie mogli na wszystkich pociągach poza EIP


@Andczej: Dalej nie mogą i tak po prawdzie nie zamykają sprzedaży, a ograniczają kanały dystrybucji.
  • Odpowiedz
@Andczej: Ale decyzja słuszna. Powinna ostudzić zapały do podróży osób, które fizycznie w pociągu się nie zmieszczą. Może skończą się aferki z blokowaniem torów, wzywaniem policji... Z drugiej strony, dyskusje w internecie gorące, dwa silne obozy ścierają się ze sobą, a chyba jeszcze na żadnym pociągu miejsc nie blokowano. Najbliższa okazja Woodstock? Koniec wakacji?
  • Odpowiedz
@sins No to na pewno, ale chodzi mi bardziej o sypialne, kuszety, barowe, odpompowanie feków bo już są z obiegami zamkniętymi przecież ( ͡º ͜ʖ͡º) w Regio mam wrażenie że bez kitu tylko chodzą i zbierają papierki a nawet feków nie odpompują bo się lało z WC kilka razy widziałem to tylko zamykali kabinę z kibelkiem i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)

@
  • Odpowiedz
a Czeskie Drahy zacierają ręce ze szczęścia bo znów będą wagony wypożyczać IC, im się opłaca utrzymywać te wagony poza sezonem i wypychać je z kraju na sezon

@sins: Może dlatego, że w Czechach jeżdżą pociągi zawieszone tam na czas wakacji.

gdzie im zapewne też więcej wakacyjnych połączeń przybywa?

Ciekawią mnie te połączenia wakacyjne, które przybyły Czeskim Drahom, bo wg mojej wiedzy takowe nie istnieją. Wydmy się nie liczą, bo to
  • Odpowiedz