Wpis z mikrobloga

Obawiam się, że to i tak nic by jej nie nauczyło. To by wymagało umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego (a.k.a. logicznego) oraz zdolności dokonywania introspekcji i na jej podstawie dochodzenia do właściwych konkluzji i wniosków.

@adam-nowakowski: Z 90% treści Twojego komentarza się zgodzę, ale to:

Na podstawie treści wpisu @ffdgh wnoszę, że jest ona pozbawiona tych zdolności. Co notabene nie zaskakuje biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z kobietą.


Jest nieprawdziwe. Ona
Troche sie nosilam z odpowiedzia, bo spodziewalam sie, ze zostane zwyzywana przez kilka osob, ale to co sie tutaj stalo jednak mnie przeroslo. Chcialam wyjasnic 3 kwestie:
1. Sytuacja wydarzyla sie naprawde, gralismy w singstara, a on traktowal jako powaznych przeciwnikow wszystkich poza mna, mimo ze od wielu lat cwicze spiew i to jedna z moich pasji, o czym on wie. Mimo to, kiedy publikowalam wpis, nie bylam na niego zla, a
@ffdgh: ale po #!$%@? mnie wołasz ja napisałem tylko, że to bait, #!$%@? mam w to ;d

ale mi jest cholernie przykro i sie obrazilam, teraz prawie placze i chcialabym, zeby przeprosil, mimo ze wiem, ze niczym nie zawinil

Pozdrawiam z ramion mojego niebieskiego i zycze wszystkim tak udanego zwiazku jak moj z nim ( ʖ̯)


Jakimś borderem jesteś, jest kłótnia to jest #!$%@? itp.
@ffdgh: ale po psi #!$%@? mnie wolasz, baitujesz czy nie wiem co robisz i dziwisz sie reakcji. W dodatku albo ty albo jakis moderator dziura w dupie usunal moj komentarz gdzie napisalem prawde