Wpis z mikrobloga

W wielu tego typu przypadkach czuć działanie na pokaz i budzi to mieszane uczucia. No i tak samo jak we wszystkim, przesyt powoduje niechęć.


@metalowy_pasterz: Niechęć to jedynie paradowanie w lateksie i z dildo, ale kolory tęczy? Serio? Jakie skrzywienie psychiczne trzeba mieć, żeby czuć obrzydzenie do kolorów?
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz Fajnie że twoi znajomi akurat popierają wolne związki i nie chcą brać ślubu
Ale są osoby które chciałyby moc na przykład sformatować swój związek i przez to właśnie ulatuje z ciebie akceptacja? No to gratuluję. Tylko powiedz tym swoim znajomym że jak tylko zechcą wziąć ślub to przestaniesz ich szanować bo to do tego się sprowadza.
  • Odpowiedz
Niechęć to jedynie paradowanie w lateksie i z dildo, ale kolory tęczy? Serio? Jakie skrzywienie psychiczne trzeba mieć, żeby czuć obrzydzenie do kolorów?


@loczyn: z tym obrzydzeniem to do mnie? Bo jeśli tak, to mamy spoooorą nadinterpretację z twojej strony. Przecież wyjaśniłem co mam na myśli.
  • Odpowiedz
Ale są osoby które chciałyby moc na przykład sformatować swój związek i przez to właśnie ulatuje z ciebie akceptacja? No to gratuluję. Tylko powiedz tym swoim znajomym że jak tylko zechcą wziąć ślub to przestaniesz ich szanować bo to do tego się sprowadza.


@MinnieMouse0: głupoty piszesz. Poczytaj wyżej dokładniej co mam na myśli.
  • Odpowiedz