Wpis z mikrobloga

#kononowicz
#suchodolski

Zauważyłem nieciekawą tendencję podczas streamów. Wraz z rozpoczęciem wakacji, na streamy #!$%@? się coraz więcej gimbazy, a co za tym idzie poziom donejtów spada czasem poniżej dna. Wszyscy wiemy, że główną zaletą tego Uniwersum była możliwość subtelnego trollowania. Ogromna ilość donejtów to fala przekleństw i wyzwisk. Sami widzicie, konon nie chce być już na streamach i woli sobie wyjść na podwórko. A major nawet muzyki nie włączy, bo wszędzie węszy Bana. Szkolna straciła trochę na tej swojej nitrogenicznej transcendencji.
Gromnica_Laserowa - #kononowicz
#suchodolski

Zauważyłem nieciekawą tendencję podc...

źródło: comment_MvTfn3SjiQaTb3GT0IifUUuGEIYH7QwL.jpg

Pobierz
  • 10
@Gromnica_Laserowa:
Pazera ma ochote nagrywac tak dlugo jak ma z tego kase. Niewazne jakie beda donejty. Czego ten cymbal nie rozumie, to fakt, ze jego widzowie to w ogromnej wiekszosci dzieciaki, ktore szukaja "dymow" i b szybko znudzi im sie 44letni szczerbaty analfabeta w dresie niereagujacy na ich zaczepki, ewentualnie odpowiadajacy "glupoty gadajo" albo "na pewno takiego czegos nie bylo"
@Gromnica_Laserowa:
To zalezy co dla ciebie jest prawdziwa Szkolna. Np dla mnie, to czasy prawdziwej dzialalnosci politycznej Konona, konfliktow z Truskolaskim, Tuskiem, Kaczynskim...
Od momentu smierci brata i matki na Szkolnej rozpoczal sie okres biedy i upadku. Przybycie meneli- najpierw Suchodolskiego a potem Meksyka, ostatecznie zabilo dla mnie Szkolna