Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski co powinienem wg Was w koncu czytac zeby nie byc sztywnym #przegryw i miec dziewczyne? Pamietniki Wampirów? Pisiont twarzy Greja?

#tinder #rakcontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowepaski co powinienem wg Was w...
źródło: comment_CSUiHoMd5jGiQGpyGHGNY5XVNHCsxPdp.jpg
  • 113
@bezbekpol: Łatwiej przekazać co myślę o takim podejściu do innych ludzi (czy tam kobiet l o l) mówiąc na Ciebie "alfa ruchacz" niż "stulejarz z piwnicy", bo się przynajmniej nie obrazisz. xD
A skąd wniosek, czy ja wiem? Chcesz segzy, ale traktujesz laski które dają jak pod-gatunek, nawet im nie warto odpowiedzieć ani rozmawiać o czymś, bo to tylko automat do lodów. Kto by mógł pomyśleć, że ich nie szanujesz.

Chyaba,
@MadokaDobraWaifu:

A skąd wniosek, czy ja wiem? Chcesz segzy, ale traktujesz laski które dają jak pod-gatunek, nawet im nie warto odpowiedzieć ani rozmawiać o czymś, bo to tylko automat do lodów. Kto by mógł pomyśleć, że ich nie szanujesz.


Wkładasz sobie swoje słowa w moje usta xD Nie traktuję dziewczyn, które dają jak podgatunek. Po prostu z doświadczenia wiem, że gówno je to obchodzi, bo chcą tylko seksu, wrażeń, emocji, zabawy
@bezbekpol: Daj spokój, nazwałeś tą teoretyczną dziewczynę "laską do #!$%@? kolby", którym nawet nie warto odpowiadać sensownie. Co tu zaprzeczać?
Serio myślisz, że nie ma różowych, które lubią seks i z którymi można pogadać o czymś "głębszym"? I naprawdę myślisz, że to nie świadczy o tym, że uważasz je za bardziej ograniczone istoty?

To ostatnie zdanie to w ogóle mogłeś sobie darować xD
@MadokaDobraWaifu: Przecież sama zaczęłaś od laski, śniącej o robieniu gały, sprowadzając rolę kobiety tylko do tego, więc się ustosunkowałem xD Laska robiąca gałę/laska #!$%@?ąca kolbę, to czy Ci się to podoba czy nie, jest to samo, więc nie rozumiem dlaczego wypominasz mi jakiś brak szacunku, skoro napisałem to samo co Ty, tylko innymi słowami xD Bynajmniej, nie uważam kobiet za bardziej ograniczone istoty.

To ostatnie zdanie to w ogóle mogłeś sobie
@bezbekpol: Fuck, kolego, za dużo mi tu rzucasz do rozpakowania, jak się wyłożyłeś na pierwszym moim poście xD Zaczęło się od pustyni i jak to niby laski nie mają ochoty na seks, bo im opowiesz co Cię interesuje... Łącz kropki.
Nikt zrównoważony nie będzie z Ciebie szydzić, że się starasz. To myślenie "nie mogę być tryhardem, bo wstyd" tylko Cie ogranicza. Masz protip: bez szczerości ani dobrze nie zaruchasz ani nie
@AnonimoweMirkoWyznania bo ludzie myślą że jak oglądają Galileo albo Discovery to już się interesują nauka.

Moja różowa w pracy rekrutuje czasem ludzi i jak widzi że ktoś w CV w zainteresowaniach wpisał np. "finanse" to od razu go prosi żeby streścił jakiś artykuł, który czytał ostatnio na ten temat albo książkę. W większości przypadków cisza.

"A bo się pani, ja kupiłem 0,00124 bitcoina, to chyba wiem co to finanse"