Wpis z mikrobloga

Witam,

Robiłem sam dla siebie finansowe podsumowanie OPENER. by zobaczyć czy faktycznie jest tak drogo. Często słyszę od znajomych że jakie bogactwo na Opener: jedziesz i że drogo tam.
Morze ktoś będzie chciał jechać za rok to będzie mógł oszacować koszty.

Krótki komentarz: Wyjazd z wielkopolski w 3 osoby, Bilety fan ticket z polem. Śniadania na polu namiotowym z biedry (kanapki). Obiad : 2 razy grill 3 razy miasto) Alkohol codziennie trochę wódy wina i piwa. Kolacja też raczej w formie kanapek z biedry.
Fakt jest tak że w strefie koncertów jadłem raz a tak to tylko piwo kupowałem tam. Na opasce straciłem +/- 200 zł

Ja sobie to jeszcze liczę tak : byłem na +/- 12 koncertach ( no licząc tak minimalnie 50 zł za koncert ) to daje nam już kwotę 600 zł. (chociaż za 4 head linerów i tak by trzeba zapłacić po 200 minimum za każdego).
I właściwie byłem 6 dni nad morzem. Byłem na plaży i w gdańsku. jak kumpel mi powiedział ze stracił 3,5 k na 7 dni na 3 osoby (dwoje dorosłych i dziecko nad morzem to chyba ja rozrzutny nie jestem :P )

Koszt 1185 zł : Stwierdzam że to dużo ale wcale nie aż tak drogo.

Ps. Jakie są wasze koszty opener pobalowałem czy jednak oszczędność ?

#opener
Pobierz MacDeez - Witam, 

Robiłem sam dla siebie finansowe podsumowanie OPENER. by zobaczy...
źródło: comment_RqefWEWVhF4WlPTuUSv7SykF6hrhkFZG.jpg
  • 8
@arealhumanbean: Mam tak jak się najem ok. 16 to mnie głód nie męczy do rana jeżeli dolewałem piwa. A po za tym #!$%@?ły mnie tam kolejki. Jadłem raz w pasi-busie i to była zwykła bułka z mięsem nie warta 25 zł xD Ale chłopacy ładna masówkę tam robili.
@MacDeez: to tak na robaka widzę się bawiłeś. W tym roku zamknąłem się w 1600. Nie mówię że trzeba się #!$%@? nie wiadomo jak ale nie kupić sobie żarcia na strefie gastro czy zamiast rybki #!$%@? pierogi z mlecznego, jadąc na najdroższy festiwal w tym kraju to trochę głupota. Pozdro byku!