Wpis z mikrobloga

Mirki, pracuję w wypożyczalni samochodów, mamy sporo naprawdę fajnych aut, dzisiaj miałem przyjemność jechać parę setek kilometrów BMW 5 2018 (relokacja między oddziałami). Naprawdę auto marzenie, ale ja nie o tym. Chciałem wam napisać jak #rozowypasek patrzą przez pryzmat kasy. Wiadomo drogie auto to kierowca bogaty :). Ile ja dzisiaj przyjąłem uśmiechów od dziewczyn i kobiet to nawet nie zliczę :) Tak jest zawsze przy jakimś drogim samochodzie, ale BMW przyciąga wzrok płci przeciwnej najbardziej.

Zdjęcie poglądowe dla atencji :)

#motoryzacja #samochody #logikarozowychpaskow
Pobierz pri0 - Mirki, pracuję w wypożyczalni samochodów, mamy sporo naprawdę fajnych aut, dzi...
źródło: comment_oz4407myll5D4UMc8dv8zw8jpShHcMma.jpg
  • 5
@pri0: No niekoniecznie, to w tej chwili bardzo pospolity samochód, jeździ tego mnóstwo. W dodatku typowy różowypasek nie rozróżni czy jeździsz najnowszą piątką czy 13 letnim E90. Taki urok marki. Sam mam nowe BMW i szału raczej nie robi. Co innego prosiak panamera. A to jakaś sobie fotkę przy aucie strzeli, a to podejdzie pośmieszkuje czy jej nie przewiozę. A jak raz przyszedłem do auta świeżo po ceramice, a tam jakaś