•  

  Celowo nic o tej serii nie czytałem (choć i tak zdążyłem zobaczyć mimowolnie delikatne spoilery w formie obrazków i gifów), więc praktycznie nic o niej nie wiedziałem, bo wolę tak podchodzić do oglądania chińskiej bajki. Starałem się też nie sugerować hajpem na ten tytuł. Akurat włączyłem 7 ep i widzę, że będzie odcinek plażowy (przynajmniej z początku), zatem wrażenia póki co. Mogą być spoilery. No jednym słowem: przehajpowane. Przykro mi. Poza pierwszym odcinkiem, animacja mocno kuleje. Ja rozumiem, że 24 epy itd., ale Trigger zrobiło tu dokładnie to samo, co z LWA, które dropłem m.in. z tego powodu. Na plus na pewno design Franxxów, przypominają trochę jakieś futurystyczne pokemony. Co do fabuły - o ile typ postaci takich jak Zero Two zwykle mnie irytuje, tak tutaj od początku jej kibicuję, może z małym spadkiem w ostatnich odcinkach, w których Ichigo zaczęła stawać się postacią, o którą można w ogóle dawać jebanie. Poza tym sporo beznadziejnej sztampy - każda akcja z Franxxami kończy się tak samo, ratunkiem w wykonaniu Strelizii. Wręcz komicznie to wygląda, jak oddział 13. kompletnie nie daje sobie rady za każdym razem. To nie jest na zasadzie "było bardzo blisko, gdyby nie pomoc, nie dalibyśmy sobie rady". To jest "chuja robimy, po co my tu w ogóle jesteśmy?". W pierwszym wariancie bym to jeszcze zrozumiał. Ale dowództwo ciągle wysyła ich na pewną śmierć, gdyby nie Zero Two, która przecież ma zakazy, które łamie, ta grupka dzieciaków by już zdechła 3 razy...

  No nie wiem, mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przede mną. Bo jeden z najlepszych openingów, jakie w życiu widziałem, to "trochę" za mało...

  Możliwe, że w ogóle nie będę nawet czytał odpowiedzi, jeżeli jakieś się pojawią, dopóki nie obejrzę całości, czyli jeszcze kilka dni minimum. Pewnie z tydzień, chyba że poziom wzrośnie tak bardzo, że nie będę w stanie wytrzymać bez oglądania wielu odcinków z rzędu. W co niestety wątpię...

  edit: A i byłbym zapomniał o fanserwisie. O ile jest trochę na granicy przesadyzmu, więc powiedzmy, że jest OK, tak w ogóle pozycja, jaką przyjmuje żeńska część duetu we Franxxie jest perfidnie skonstruowana tylko w tym celu xD ogólnie kisnę z tego i nikt mi nie wmówi, że to tak musi być. Może to też zniechęcić normictwo do oglądania tej serii. Chociaż, kto by tam się nimi przejmował...
  #anime #animedyskusja #darlinginthefranxx

  źródło: mikanani.me

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Śniadanie
  #wy

  odpowiedzi (30)

 • odpowiedzi (62)

 • avatar

  Osz w mordę, Mirole co się odjebauo....

  Byłem w osiedlowym sklepie po piątkowe piwo.
  Płacę, do sklepu wchodzi jakaś dziewczyna tak 120kg+.
  Nie przykłułem do niej WIĘKSZEJ wagi :D Hahaha. Biorę siatkę w rękę, dziękuję odwracam się wprost na nią, a Ona: O, cześć KokainowyKowboju, kopę lat. Co słychać?
  Sobie myślę, nie kibicowałem nigdy zapasom sumo, także skąd się znamy?! Mówię do niej "no cześć, pamięć mam dobrą, ale krótką. Skąd się znamy?"
  Odpowiada: "No Marta, razem do liceum chodziliśmy".
  W tym momencie jakby mi ktoś kijem do golfa w plecy jebnął.
  Owa Marta to w okresie licealnym solidne 9.5/10. Obiekt westchnień i morza krwi rozlanego przez niebieskich, w solówkach o nią.
  Wszak, kurwa mać, od tamtego okresu minęło ok 15 lat, ale kurwa pytam się jak tak można?!
  Próbuję ją szybko spławić i to do Was jak najszybciej napisać, lecz rzuciła: "Poczekaj, wezmę fajki, pogadamy"
  Myślę, kurwa, spierdolę. Normalnie pobiegnę sprintem w pizdu....
  Wyszła. Gadamy. Nie bardzo wiem o czym z nią rozmawiać, trochę niezręcznie :D
  Rzuciłem jak poparzony: "No , to będzie Wasze pierwsze, czy już macie dzieci ?" spoglądając na jej wyjebany bęben, który zasłania połowę jej uda.
  Na co Marta lekko w szoku mówi: "O kurdę, nie no pierwsze. Dopiero siódmy (7-SIÓDMY KURWA) tydzień. W szoku jestem,że wiesz. Kto Ci powiedział? "
  W pizdu kurwa, nie wiedziałem jak wybrnąć. Przecież nie powiem prosto w twarz, że nie chciałem być niemiły i pytać co się tak rozjebała, więc rzuciłem:
  -A tam, wiesz..... świat jest mały. Ludzie gadają :D

  Kurwa mać, było to dobre dwie godziny temu, a ja nie wierzę nadal co się właśnie odkurwiło !
  Obdzwoniłem wszystkich kolegów z tamtych czasów, z którymi mam kontakt, aby zapytać co się kurwa stało. Jak to możliwe....?
  Jako,że nie mam facebooka, ani innego portalu , to nie jestem na bieżąco z ludźmi, ich wyglądem i statusem życiowym.
  Najlepsze koleżka, z którym rozmawiam jako ostatnim, który życie by za nią oddał, mówi : "Ty, no właśnie mi coś kurwa nie pasowało, że ona od 5 lat same zdjęcia mordy na neta wrzuca"

  KURWAAAAAAAAAAAAAAAAA MAĆ , coś niewiarygodnego :D

  ps:#różowepaski tutaj do Was moja gorąca prośba. Jeżeli byłyście top1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 szkoły, boska figura itd, itd, to kurwa jeżeli się rozjebałyście o 100% , to nie róbcie wielkich oczu, że ktoś, kogo spotkacie po latach jest wielce ździwiony waszym wyglądem,
  a i nie fochujcie się (w razie gdybyście nie były w ciąży ,a miały spory bebech) o pytanie "Który miesiąc?"

  Pozdrawiam Serdecznie

  ps2: Wypijmy za to, by przyszłe żony , partnerki , kochanki , nie ulały się jak ta z historii powyżej :D

  ps3: Kurwa, zapomniałem dodać. Owy tucznik, jak miał swoje 5 minut i 50 kg, to nos zadarty ,że futryny w szkole wyginała. Opryskliwa, znająca swoją wartość. Szmaciła wręcz swych adoratorów, by padali przed nią na kolana.

  ps4: KARMA SUKO. Haha, i znowu o jedzeniu :D HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #rozowepaski
  #truestory
  #heheszki
  #niebieskiepaski
  #kobietykonczasiena60kg
  #licbaza
  #piwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)