Wpis z mikrobloga

Zakładając, że kibice NBA słusznie podważają legacy Duranta w GSW, mimo jego imponujących statystyk w tej i tak już napompowanej drużynie, to jak będzie musiał się czuć DeMarcus Cousins, kreowany od draftu na najlepszego centra ligi, dochodząc teraz do ekipy, w której jest całkowicie zbędny, która bez niego zapewne sięgnie po dokładnie to samo, czyli po wszystko.. Przecież te pierścienie, które zdobędzie z GSW będą dla niego jak statuetki z plastiku z AliExpress z okazji dnia sportu.
#nba
  • 11
@miki4ever: po 3 tytule na pewno. Jeżeli czyjaś wartość będzie zaniżona za 20-30 lat to w pierwszej kolejności Klaya, potem Greena. Gówniak mojego gówniaka będzie patrzył na to co my patrzymy patrząc na lata 80, tytuły, MVP, DPoY i narrację, z tym, że to pierwsze i drugie zostaje na zawsze, a narracja się zaciera (czytaj: za 30 lat Westbrook będzie podziwiany).
@miki4ever: @miki4ever: Ja nie mówię, ze nikt nie będzie pamiętał, ale jednak w dłuższej perspektywie mało kto pamięta piękne porażki, a większość jednak wygrane. Horry nigdy nie był all starem więc to zupełnie inny przypadek.
Durant jednak stanowi bardzo o sile GSW mimo, ze u boku ma takie gwiazdy, że mistrzostwo nie wymaga wielkiego trudu. Za kilka lat ktoś jednak popatrzy na to jakie staty kręcił, na to ile ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukasz-sacha: Nie sądzę. Warriors są takim precedensem w historii tej ligi, że na pewno będzie się pamiętać o tym - w szczególności te pierścionki Duranta i ewentualne Boogiego. Imo legacy Duranta i spojrzenie na jego pierścienie może uratować mistrzostwo zdobyte w innej drużynie - tak jak LeBron z Cavs w 2016. Czy KD zdecyduje się opuścić Warriors? Szczerze trudno mi powiedzieć, co siedzi w jego głowie.
@dolOfWK6KN: nudni już jesteście z tym Horrym. Nikt nie mówi, że liczą się tylko i wyłącznie pierścienie i, że Kobe jest lepszy od LeBrona bo 5>3 (no może poza MJ i Kobe). Zobaczymy ile pierścieni zdobędzie Durant, ale jeszcze jednego mu brakuje, żeby dołączyć do wąskiego grona 3xMVP finałów (Duncan, Magic, LeBron, Shaq, Jordan). Jak mu się uda jako trzeci zawodnik w historii zrobi to zdobywając trzy mistrzostwa z rzędu. Mało?