Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Paczuszki z ostatniego #rozdajo dla @pasikonikkk i @Mamarobimielone zostały wysłane, więc czas aby wylosować kolejne osoby.

  #rozdajo - dowolny plakat z mojego sklepu. Jutro losuję dwie osoby. Wiecie co robić.

  https:/adamlapko.etsy.com

  #lapkobrazy #kosmos #grafika #tworczoscwlasna
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Kolejne #rozdajo tym razem coś dla fanów #f1 #formula1 a mianowicie moja pamiątka po wyjeździe na F1 na Węgry. W zestawie silikonowa opaska z logo toru i bieżnikiem opony, zatyczki do uszu w metalowym etui, smycz i 2 plakietki.
  Przypominam o zrzutce dla Tomka na ratowanie drugiej nogi, każda złotówka się liczy! już jesteśmy na mecie a jednak Tomkowi do finishu jeszcze daleko... https://zrzutka.pl/z/tomasz-ksiezyk Z góry dziękuje za każdą nawet najmniejszą złotówkę.
  #rozdajo #pomagajzwykopem #tomaszzksiezyk #muzyka #tworczoscwlasna #wyscigi #kubica #sport #ferrari
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Bardzo mocno ubolewam nad tym, że większość użytkowników wykopu popiera aborcję.

  Ja wiem, że na wykopie jest dużo złych rzeczy. Np. tag #przegryw - ludzie, którzy nienawidzą kobiet.

  Różnica jest taka, że tak naprawdę nikomu z tego powodu nie dzieje się krzywda. W Polsce nie było żadnego "Beta Uprisingu". Podobnie nie było ani jednego zamachu w stylu Elliota Rodgera. Mizogini pokrzyczą, pojęczą, ale nie ma rewolucji (dzięki Bogu).

  Natomiast popierając aborcję macie realny, negatywny wpływ na życie nienarodzonych dzieci.
  Bo gdyby nie było to społecznie akceptowalne to niektóre normalne dziewczyny zrezygnowałyby z aborcji. A tak, gdy od każdej strony otrzymują wsparcie - finansowe, emocjonalne - to niestety takich zbrodni się dopuszczają. Wyjedzie za granicę jak gdyby nigdy nic. Nawet nie pomyśli, że jedzie tam zabić człowieka.

  Smutne to jest. Pisze się o tym, że aborcja to prawo człowieka. Szkoda, że nie myśli się o prawie do życia tego małego.

  Chciałbym, żeby kiedyś trendy się odwróciły i działania Pro-Life byłyby bardziej popularne niż Pro-Choice. Niestety jest na odwrót, dopiero napiera fala feminizmu do Polski. Pewnie będzie jeszcze gorzej

  #aborcja #4konserwy #lewica #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (120)