Wpis z mikrobloga

  • 206
Nawiązując do memsa. Wbijam do media expert i pytam o kabel ładowania, taki żeby szybkie ładowanie na nim działało. Koleś OOOOOOOOOOO UUUUUUUUUUU, 30 zł najbiedniej i pokazuje mi jakiś gówno kabelek, który za solidnie nie wygląda. Mówię mu. Panie z czym do ludzi w pepco taki dostanę za 4,99 (piedolony awans). Typ: Ta jasne...

Generalnie polecam, całkiem dobrze służy. Zdj w komentarzu, bo kupiłem se drugi do samochodu.

#oswiadczenie #pepco #cebuladeals #elektronika #telefony
Pobierz pogop - Nawiązując do memsa. Wbijam do media expert i pytam o kabel ładowania, taki ż...
źródło: comment_pWVhjZzw1OTpnVf30fLFnbb00IPGZFDb.jpg
  • 50
@emesc ty nie umiesz czytać za to komentarzy... uczepiles się tego jednego, czytaj ze zrozumieniem komentarz który zamieściłem już w tym poście, wcześniej niż wysrales swoją wypowiedź: "bo trzeba czytać jaki jest przekrój przewodu''
@pogop: Nie znam się na pepco, ale te wszystkie media... coś tam są najbardziej rakowymi, przereklamowanymi i złodziejsko-drogimi pseudo sklepami pod naszą kochaną gwiazdą, dodając do tego maga "fachową" obsługę, której kostki bym nie dał układać czyni z tego przybytku jedynie marketingowy lep na muchy dla innych sąsiednich sklepów. Z doświadczenia wiem, ze czasem dużo lepiej zaopatrzyć się w punkcie gsm, najtaniej w markecie lub jak OP w pepko, czy my