Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyniosłem tego malucha do domu to mówię niech będzie dzisiaj w #synthnadzis choć raz już był :)

Sprzedałem BS2, ale nie żałuję. Monologue jest prosty i ma zasilanie bateryjne. W sumie to taki mocno #acidtechno #acidhouse ten synth jest.

Bardzo się polubiliśmy - zasilanie z baterii. Jam session na kolanach. Sekwencer <3 miodzio. Ten w BS2 był...ehh nie dla mnie.

#produkcjamuzyki #syntezatory #muzykaelektroniczna
A.....7 - Wczoraj przyniosłem tego malucha do domu to mówię niech będzie dzisiaj w #s...
  • 2
@Adel87: jak się sprawuje gra na tych małych klawiszach? Jak niedawno miałem okazję oglądać ten model w sklepie, mocno mnie one zniechęciły. Kojarzę, że miałeś też Volkę Bass, czy użyto w Monologu podobnie brzmiących oscylatorów albo filtru?
@bscoop: Nie jestem klawiszowcem - no może nie takim klasycznym. Gram proste pasaże w ramach kilku skal i tyle. To jest psuedo klawiatura. Instrument za to jest mega. Brzemienie za tę cenę. Volec już nie mam. Bass był spoko, ale Monologue jest bardziej acid! yeaaah :D Serio Sekwencer kosmiczny za taką kasę.