Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie ostatnio zdenerwowalo?
Tak z rok albo poltora roku temu widzialam zapowiedz filmu 'Meg' o rekinie Megalodonie. Zapowiadali to jako świetny horror, następcę 'Szczęk'.
Nie jestem pozytywnie nastawiona do tego typu filmów, bo zwykle wychodzi gówno pokroju 'Węży w samolocie' xD no ale porównanie do "Szczęk" mnie zaciekawiło.
Przed chwilą bylam w kinie i widzialam zwiastun xD
Zrobili z tego gówno z Dwaynem Johnsonem w którym próbuje uciekać wplaw przed rekinem xD nienawidzę filmów z nim, nie wiem jak można w ogóle oglądać takie głupoty.

I tak zamiast "Szczęk' stworzyli drugie " Sharknado" xD btw kto nie wie co to, polecam trailer na yt, usmiejecie się xD

Szkoda

#opinia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #film #filmy #kino
  • 12
@Nova24 ej sry pomylilam się xD chodzi mi o tego Mega ze Stathamem xD

To wszystko dlatego ze zaraz potem byl zwiastun 'drapacza chmur' (z dwaynem juz xD), a hejtuje ich obu bo to ta sama kategoria 'aktora' xD
I tak zamiast "Szczęk'


@Shyvana: A to miały być nowe "Szczęki"? Bo jakoś za cholerę tego w ten sposób nie zapowiadali, trailer również sugerował coś zupełnie innego. Może to nie będzie zabawa typu nowy Kong, czy ewentualnie Rampage, ale trochę pociesznej rozwałki pewnie się znajdzie. Jak można liczyć na poważny horror ze Stathamem? xD
@sejsmita ja czytalam o tym filmie jak jeszcze nie mial nawet plakatu ani podanej obsady. I zapowiadali go dosłownie jako film o rekinie 'na miarę szczek'

Dopiero dzisiaj zobaczylam na zwiastunie ze to jakies gowno ze Stathamem xD