Wpis z mikrobloga

@emre899: @PaprykaCzerwona: Pol zartem pol serio, ale zastanawiam sie co wiekszosc naszych chleje i zre ze ma tak slaba kondycje, bo zakladam ze costam trenuja tylko jakos nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie sugeruje tu masowego problemu alkoholowego [chociaz jest bardzo prawdopodobny], ale raczej kompletne niedocenienie wplywu podjadanych serniczkow, cheeseburgerow, kebabow, albo paru kawek dziennie lub malej coli co wieczor ( ͡° ͜
@DryfWiatrowZachodnich: Jak patrzyłem statystyki po meczach to tak bardzo nie odstawaliśmy od rywali jeśli chodzi o przebyty dystans, bardziej byłbym skłonny powiedzieć, że po prostu źle wybrali ustawienie pod rywali i tak wyglądało to jakbyśmy biegali bez sił, bo najpierw musieli się nabiegać pomiędzy rywalami ze swoich nominalnych pozycji.
@gustav: Znawca ze mnie zaden, ale:
1. A jak wygladaja statystyki dla 1. i 2. polowy? Mam wrazenie ze w drugiej byloby duzo gorzej
2. Nawet jak teoretycznie nie odstajemy, moze w takim razie roznice robi poczatkowe przyspieszenie, cos gdzie moga wlasnie wychodzic te niby male braki w treningu?
@PaprykaCzerwona
@wdvefbrgn jak sama nazwa wskazuje SELEKCJONER (a nie trener) jest od selekcji, ma wybrać zawodników którzy będą reprezentować kraj wśród tych którzy są gotowi do gry. Nasz wybrał takich, że ponad połowa siedzi na ławie w klubie, a tych co grają (w gorszych ligach ale grają) odstawił na bok. Selekcjoner nie ma nikogo przygotowywać do gry bo nie da się piłkarza w tak krótkim czasie przygotować do gry.