Wpis z mikrobloga

@Bida_z_nyndzom ja posiadam Scotta dwa rowery - sub cross 30 - kupiony w tamtym roku. W tym roku, niedawno kupiony - speedster 10. Wiedza jeśli chodzi o rowery u mnie dość mała ale mogę polecić, jestem zadowolony z szosy. Musisz się na pewno przymierzyć bo byłem przekonany że sub cross chce w XL a jest idealnie na L. Na XL zawilbym jajami i to srogo. Nie jestem niski bo 1.89m mam :)
@Bida_z_nyndzom Popatrz na sub crossa, wjechalem chyba wszędzie tym. Jak jesteś z łódzkiego to zapraszam :)
Dobrze przemyśl zakup, ja zrobiłem ten błąd w tamtym roku... Jak chcesz miejski, trekkingowy to strzelam że do pracy itp. Może warto poczekać na wyprzedaże? Aczkolwiek może być już ciężko z dostępnością. Mój speedster był ostatnia sztuka w magazynie Polskim i to jeszcze niedawno zarezerwowany ale gość się nie zgłosił finalnie po niego.
@DrPur: juz teraz ceny sa nizsze. A dealerow w okolicy nie wielu. A ci co tym handluja maja i tak niewiele. Wiec jak zaczekam moze byc dopiero biednie. Ja chce rower taki na codzien. Jezdze z gowniakiem jeszcze. A pozniej jak gowniak bedzie mial swoj rower to zawsze trzeba miec przy sobie rzeczy jakies dotakowe, dlatego chce bagaznik, czasami jezdzimy po zadupiach wiec przydadza sie tez blotniki. Oswietlenie tez potrzebne, stad