Wpis z mikrobloga

@trv61866: No właśnie zapomniałem sprawdzić, skrzynia biegów działa słabo, tylko kilka biegów działa :/ jednak tam jest dużo zębatek a te klocki nie są idealne. Nie będę płakał nad tym bo i tak będzie stał na półce.
@bigasslover: U mnie w modelu cieżarówki z Decoola był problem z ciężką pracą tłoków i układu kierowniczego. Pierwszy problem rozwiązałem przez spiłowanie paru elementów, przy drugim zdecydowałem się kupić dwie oryginalne zębatki z Allegro. Koszt 10 zł z wysyłką.
Więc moim zdaniem nawet jak ktoś chce w pełni działający model, to może wziąc Decoola/Lepina i wymienić kilka elementów a i tak będzie znacznie taniej niż przy oryginalnym Lego
@trv61866: no wiadomo ze w jakis sposob da sie ogolnie taniej. Ale mowimy tutaj jak to wyglada po wyjeciu z opakowania. Jesli ktos chce to zlozyc na raz i nie dlubac to nie jest to mozliwe moim zdaniem. Albo ktos ma kolekcje klockow i podmienia te wadliwe albo dokupuje i czeka na zlozenie modelu. Nie mowie ze nie jest to tansza alternatywa ale nie jest to tez dokladna alternatywa ewidetnie cos