Wpis z mikrobloga

@Solidarny na zachodzie działa dużo lepiej niż w Polsce. Przykładowo droga bez opłat ze Świecka do Poznania będzie wyznaczona przez jakieś Nowe Tomyśle, zamiast kulturalnie 92 cały czas
@cross7676 jak chce włączyć podgląd trasy to za każdym razem trzeba klikać na kompas żeby północ była na górze. No jak można oglądać mapę nie mając północy na górze ekranu? Ten dodatkowy klik dyskwalifikuje igo :D
@absoladoo: potwierdzam. Najwieksze zlo, to w wykonaniu kobiet mieszanie zycia prywatnego z praca. O chui, mam okres, o chui, chcial sie bzykac, nie chcial, musze #!$%@? koronki do sukni slubnej wybrac, nie mam czasu bo mam #!$%@? na fb. Excela to nie ogarnie ale jak im sie zwroci uwage, to tylko krzywy ryj non stop i jeczy. Jak rzucisz czarnym humorem to ci zarzuci, ze jestes zlem! Wole pracowac z mezczyznami.
@absoladoo: To Ci fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam takiego GPSa, że wszystko wiedzą, ale jakoś jak mi się czas kończy(dwutygodniowy) to nie widzą i jeszcze mi roboty dołożą, a później czemu im nie zgłaszałem we wtorek skoro dzisiaj mamy piątek? (ʘʘ)
@Solidarny: @cross7676: Mam IGO... mnie ono wyjątkowo wkurza... przy ciężarówce robi numery, ale to co wyrabia przy osobówce to w głowie się nie mieści - wyznacza trasę polnymi drogami... Praktycznie każda dłuższa trasa z IGO kończy się gdzieś w polu. Raz nawet się śmiałem, że kierowca przede mną ma też IGO, bo ewidentnie obaj skręciliśmy w tę samą drogę i widać było że on miał takie samo zaskoczenie jak i