Wpis z mikrobloga

Doszla mi wczoraj paczka z #modafinil i #armodafinil od jednego z mirkow, akurat mialem nocna zmiane w pracy i musze przyznac, ze spisal sie znakomicie, jak zawsze nie chce mi sie pracowac, nieustannie ziewam i #!$%@? sie jak jest tylko mozliwosc, tak dzisiaj kierownik kilka razy zartobliwie pytal mnie czy cos cpalem bo tak sprawnie pracuje i mowil mi zebym sobie odpoczal, co sie nie zdarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Narazie jest to dzien pierwszy brania tego i poki co jestem pod wrazeniem. Zapomnialem dodac, ze bralem 1 tabletke (150mg) armodafinilu kolo 16:00 i nastepna jak jechalem do pracy, czyli ok. 21:30.

Dodam jeszcze, ze zrobilem sobie maly test szybkiego pisania, co wymaga skupienia i bez armodafinilu mialem wyniki od 56 do maksymalnie 62 slow na minute, a po zazyciu jednej tabletki armodafinilu z latwoscia osiagalem wynik przynajmniej 66 slow na minute, kilka razy mialem po 72-73 slowa na minute, a moj rekord to 74.

Test przeprowadzalem na tej stronie i zalaczam screena z najlepszym wynikiem jaki uzyskalem.

Jesli kogos to ciekawi, jak wplynie to na mnie na dluzsza mete, to plusujcie ten wpis, zawolam was za jakies 2 tygodnie i wszystko opisze.

P.....l - Doszla mi wczoraj paczka z #modafinil i #armodafinil od jednego z mirkow, a...

źródło: comment_eLcg8qLOCTLUtnW0VQKcp976ECBt1jiE.jpg

Pobierz
  • 47