Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Chciałbym poruszyć temat dzieci na CBN. Dzisiaj postanowiłem zrobić parę taxi za quznie na hell no i zgłosił się pewien koleś. Zacząłem mu robić taxi AktI ; II ; III ; poszły gładko ale w IV zaczęła się zabawa. Dałem kolesiowi tp przy quzni, a on mi zaczął tłumaczyć jak się robi taxi. Normalnie zrobił mi wykład co znaczy o taxi n quznia, zaczął mi wmawiać, że ja mu robiłem taxi ZA quznie i to "ZA" oznacza, że mam mu najpierw zrobić taxi, to ja się go zapytałem ile on gra w diablo, a on mi na to, że tydzień i że mu kolega mówił żeby nikomu nie ufać, a w szczególności jak ktoś jest zdenerwowany buhahaha (a jaki miałem być jak koleś nie chciał mi dać quźni ). Jak mu wytłumaczyłem jak się robi taxi to on znowu wyskoczył z czymś takim ja ci quzni nie dam bo z niej wylatuje dużo złota i kamieni, bardzo cennych kamieni, a ty mi je ukradniesz (w tym momencie koleś zorał mi głowę i spadłem z krzesła ). No to ja mu znowu zacząłem tłumaczyć co i jak. On na to tak dam ci quznie jak mnie znajdziesz ja się schowam, a ty mnie szukaj, mówie dobra (w tym momencie koleś zorał mi głowę po raz drugi). Zgadnijcie gdzie się schował... w akcie IV za tyraelem. Jak do niego napisałem nie chowaj się za tyraelem to napisał do mnie jakim cudem mnie znalazłeś, przecież mnie nie widać, nie chciało mi się mu tłumaczyć, że istnieje mapka no to mówie znalazłem cię to teraz quznia, a on mnie zaczął straszyć tatą i starszym bratem, a najfajniejsze było jak mi napisał że jestem głupi, powiedział, że może mi dać 5k złota bo to bardzo dużo i kolega mu mówił, że za tyle to można prawie wszystko kupić buhahaah. W końcu się wnerwiłem i zapytałem czy dajesz mi ta quznie czy nie, a on na to, że da jak się z nim pobawię 30 min w chowanego 3 razy w berka i 5 razy w klasy (i to wszystko w diablo)... A i cały czas pisał w stylu kali chcieć jeść. Zapytałem go ile ma lat, a on mi na to, że 10 (no to wszystko się wyjaśniło), mówił że grać to go uczył starszy brat, zgadnijcie ile lat ma starszy brat... 11.5 I w końcu nie dał mi tej quzni, bo mnie wywaliło z gry, ale i tak on by mi jej nie dał. Jestem pewien ze to 10-latek, a nie jakiś koleś który ma 18 lat i nie chce dać quzni.
Bo taki to by od razu zwiał a nie się tłumaczył. Miałem zrobić screena naszej rozmowy ale niestety mnie wywaliło. Nie uważam, że te taxi poszło na marne, bo przecież miałem przygodę :D
#diablo2 #bnet #diablo #gry #staregry #pasta #pcmasterrace
  • 5