Wpis z mikrobloga

No i w końcu tag #mecz oczyści się z tych wszystkich Januszy. Wraca #ekstraklasa i wraca stała ekipa koneserów piłki nożnej. Już się nie mogę doczekać komentowania z wami meczy polskich drużyn!
  • 21
  • Odpowiedz
  • 10
@Lisowczy: ekstraklasa jest pierwsza klasą roz(g)rywkową. Pierwsza liga jest drugą klasą roz(g)rywkową i tak dalej.

Mylisz nazwy miast, mylisz ligi i jak sam przyznajesz, przerasta cię informacja kto awansował po ostatnim sezonie a jednocześnie twierdzisz że nie jesteś Januszem xD
  • Odpowiedz
@newerty: Ale to ty uważasz, że pasjonowanie się azjatycką ligą zwaną ekstraklasą jest wyznacznikiem bycia nie-januszem w kwestii futbolu.
Wyrąbane mam w ekstraklase bo żadna normalna TV jej nie nadaje, co nie zmienia faktu, że kibicuję od dziecka Jadze i w #!$%@? mam jakieś gówno klubiki, które awansowały z drugiej ligi. Z drugiej, nie pierwszej. Zresztą przez lata oficjalnie Ekstraklasa była nazywana pierwszą ligą i nikt nikogo nie wprowadzał w błąd.
  • Odpowiedz
  • 3
@Lisowczy: czyli Premiership, Championship, Serie A i wiele innych wprowadzają tylko w błąd? xD Owszem wprowadzają w błąd - Januszy którzy nie mają o tym żadnego pojęcia.

Ekstraklasa była i jest transmitowana w prawie całej Europie i wielu krajach Azji. Zarówno w ofertach internetowych jak i kablowych.

A przy okazji '#!$%@?' jest poprawnym zapisem, ale to też pewnie szczegół, który tylko prowadza w błąd ekspertów ortografii.
  • Odpowiedz
@zbyszko17: Nigdzie nie napisałem, że jestem znawcą a tym bardziej hardkorowym, ty słodki dzbanuszku, po prostu wyśmiewam wyzywanie mundialowych kibiców od januszy, a ty jedynie hiperbolizujesz i wyśmiewasz coś czego nikt nie powiedział. Kwintesencja przegrywa.

@newerty:

"czyli Premiership, Championship, Serie A i wiele innych wprowadzają tylko w błąd"

Tak.

Ekstraklasa jest tylko w pakiecie NC+ z tego co mi wiadomo, kiedyś jak emitowało polsat sport lata temu to się oglądało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mack_Lanegan: No tez mnie strasznie ciekawi Wisła. Boje się że wyjdzie znowu jakiś dym i nie dokończy sezonu. Z lechii mam bekę od kilku lat wiec w tym sezonie z tym kończę ;)

No i ciekawi mnie jak będzie grał w tym sezonie Carlitos.

No i Jaga do trzech razy sztuka! ( )
  • Odpowiedz
@newerty: fajnie jakby ktoś przełamał dominację Legii i Lecha. Ciekaw jestem Górnika, czy poprzedni sezon to nie był wypadek przy pracy. Do tego dużo pierwszoligowych gwiazd w Śląsku.

Lechia coś czuję, że będzie miała #!$%@? w tym sezonie. Z tego co wiem od dziennikarza będącego blisko Lechii to za wesoło tam nie mają. Nie stać ich było na wyłożenie 150 tys. euro na Koseckiego ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz