Wpis z mikrobloga

Oba finały Wimbledonu były w sumie nudne, ale katastrofa Sereny jest jednak spektakularna.
Widziałem, że nie wróci do formy, ale żeby aż tak...? Powinna chyba zapłacić jakąś karę za niski poziom gry. ;)
#tenis
  • 7
@noffi: ona miała łatwą drabinkę, z czego jedyne groźne: Kiki Mladenovic się zesrała a Giorgi ma jednak zbyt jednowymiarową grę.

Taki pech/szczęście, że na porządną pannę trafiła dopiero w finale. Kerber załatwiła ją returnem na luzaku.

Oczywiście Ree odgraża się, że to dopiero początek itp. Ale moim osobistym zdaniem następnym razem w drabince może szybciej trafić na mocniejszą zawodniczkę i popłynie przed finałem.

Mógłby w końcu się trafić finał Kerber -
@gram_w_mahjonga: No właśnie, ale ciągle w mediach pompowali ten balonik. IMO ona już nigdy nie wygra szlema - biologii nie da się oszukać (nie dotyczy ciągle Federera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noffi: pompowali Amerykanie, bo szykowała się great story. Każdy rozumny fan tenisa (a szczególnie WTA) wiedział, że Kerber to wygra.

Federer nie miał zagrożonej ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za niego takie rzeczy odwala Mirka ;)
@gram_w_mahjonga: Co do ciąży to był hot temat na French Open. To jednak sport zawodowy i możemy podziwiać SW za jej "wolę walki" i całe to story wokół, ale koleżanki z touru nie będą już takie empatyczne gdy w grę wchodzą bajeczne pieniądze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noffi: wiesz, to wciąż wielka Serena, jebnie ci takiego crosa, że aż czujesz jak ziemia się trzęsię, a potem Serena składa się i wykrzykuje niczym lwica te swoje KAAAAAAAAAAAAMAAAAAAAAAAN!

Niejedna się zesra ze strachu. Efekt Ruse, że tak to nazwę. Jak ta Rumunka zobaczyła po drugiej strony siatki Radwańską to posikała się w majty i zaczęła oddawać gładko seta. Dopiero gdy przyuważyła, że nie taka straszna Radwa jak ją malują to
@gram_w_mahjonga: No walnęła tak ze 3 crossy podczas całego finału. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta meczu była żenująca, pokaz błędów rodem z ITF 500+. Miałem wrażenie, że to jakaś ustawka, jak SW robiła outy na 2 metry za linią deblową. Ech, a czekałem na to spotkanie cały sobotni poranek. :/
@noffi: Wszystkie ze starej gwardii mają teraz ciężko: Sharapova w ogóle nie ogarnia nowego touru, Venus niby mocna, ale zawsze ktoś ją pokona, Azarenka też się tu nie odnajduje, Serena chyba płynie tylko na serwisie, Kvitova gdy ciało już dętką serduchem i wolą walki jakoś wygrywa turnieje. Ale szlemy już poza zasięgiem, tam trzeba oszczędzać siły. Niestety burza zabrała również naszą Agnieszkę, którą seria porażek i kontuzji również wykluczyła z nowego