Wpis z mikrobloga

#jedzenie #jedzzwykopem #foodtruck
@Czachaaa odnośnie twoje wpisu, odezwał. Się wielki #!$%@? ekspert od żarcia, który #!$%@? potrafi tylko zrec jak mu ktoś posmaruje i wielkie och ach XD
Trochę #poznan bo kiedyś Pan Maciej tu mieszkał i umiał sklecić dobra recenzje, ale od roku czasu coś mu nie pyka i jego byznes podupada
korni007 - #jedzenie #jedzzwykopem #foodtruck
@Czachaaa odnośnie twoje wpisu, odezwał...

źródło: comment_KNmFwMDd8V7ZQwM3Nth2VNRkhlyyY0KZ.jpg

Pobierz
  • 15
@korni007 Kiedyś wszedłem z nim w polemike pod jakimś postem na FB - ewidentnie reklamował knajpę, smarował tak że no wchodził bez wazeliny im w dupkę. Stwierdziłem tylko, że powinien jak każdy szanujący się bloger, opisywać który tekst jest sponsorowany a który nie. Upierał się, że to wszystko jest niezależne i że przecież "wszyscy to wiedzą". Od momentu jak wyprowadził się do warszawy i kręci gównofilmy na YT z których nic nie
@korni007: @rubikoon: @MaciejPN:
O, nie wiedziałem o żadnych takich problemach. Dość często zerkam sobie na jego recenzje aby poczytać o klimacie w danym miejscu, czasem dowiedzieć się czegoś więcej, zawsze było trafnie (może tylko Papierówkę wyobrażałem sobie nieco bardziej romatnycznie ;) ).
Serio tak z nim jest (w sumie było, skoro wyjechał z Poznania, nie wiedziałem o tym ;) ) tak kiepsko pod szczerego zdania?
@MaciejPN Same here, wpierw się cieszyłem że jest blog opisujący poznańskie knajpy ale po kilku wizytach w wysoko ocenianych przez niego miejscach stwierdziłem, że koleś zwyczajnie nie ma smaku. Do tego nie raz w komentarzach wychodził z niego bufon. Niech ginie.
@kwejk @venomik @rubikoon @MaciejPN @biauywilg No ja kiedyś zapytałem się czy odwiedzi nowo otwarta knajpe to odpisał że nie. Na moje pytanie czemu nie odwiedzi,czy nie ma czasu czy coś, odpisał "bo nie" XD od tego czasu poleciały unfollowy wszędzie bo #!$%@? buractwo w #!$%@?, nie zapłacili to nie poszedł xd dodam że koleś z tego żyje, zaczął prowadzić blog na studiach, no i tak się to rozkrecilo że już do roboty
@korni007: To jest i tak dla mnie niezrozumiały fenomen, że koleś prowadzi bloga o tym, że je i multum osób go czyta. Ja też czytałam jego recenzje, ale większość knajp mi nie odpowiada, bo z reguły to hipsteriada, a do mnie to nie przemawia. To samo z food truckami - nigdy w życiu nie wydam na zapiekankę 25 zł, chyba by mnie poj... skoro w kanjpie mogę sobie spokojnie usiąść, zjeść
@small_raven @rubikoon @kwejk @venomik @MaciejPN @biauywilg @korni007

Widzę, że ciekawa dyskusja na mój temat tu się rozpętała. :) Tutaj pod starym nickiem jeszcze. ;) Odpowiem może na stawiane zarzuty.

Tak, zarabiam na blogu/YouTubie. Tak, to moje jedyne zajęcie. Biznes się kręci i wcale nie podupada, jak twierdzi @korni007 - ba, jest lepiej niż kiedykolwiek. Tak, współpracuję z knajpam i pobieram za współpracę wynagrodzenie finansowe. Zawsze jednak teksty/filmy są oznaczone, zgodnie z prawem.
@Pszesmiewca: mi najbardziej smakuje w Kurze Warzyw, ale jak jadłem ostatnio (dość dawno) w Kraszu i Stodole, to też było dobrze. Wkrótce w okolicach Starego Rynku otwiera się jednak kebs, który może zmienić zasady gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Metylo: haha, nieee :) właściciel Fat Boba i Meat us otwiera swojego kebaba i będzie to prawdopodobnie jedyny kebab w Poznaniu, który nie kupuje gotowego mięsa w hurtowniach, tylko przygotowuje go od podstaw samemu - ponoć już w sierpniu