Wpis z mikrobloga

Macie tak czasem, że odpisujecie komuś, piszecie staranny, przemyślany, merytoryczny post a potem dopada Was myśl, a na #!$%@? mi ta dyskusja jest w ogóle potrzebna i nie wysyłacie?
Edit: Mam tak w 9/10 przypadków.
  • 27
  • Odpowiedz
@MrLovelock: dlatego poważny serwis nie powinien nigdy pozwalać użytkownikom na usuwanie treści użytkowników, jedynie na ich ukrywanie. Od usuwania powinna być co najwyżej moderacja (bez wchodzenia w głębsze dyskusje na ten temat), to jest patologia wykopu
  • Odpowiedz
  • 1
@Wap30: O tak, w dodatku powinna być możliwość edycji w każdej chwili oznaczona datą i godziną zmiany wraz z oryginalną treścią też odpowiednio oznaczoną a nie zabawy na czas.
  • Odpowiedz
@Marek_Tempe: mój ulubiony trik jak ktoś nas zaora to usuwanie wpisu oponenta, wrzucenie go na czarnolisto i napisanie czegoś w stylu "możemy się spierać ale wymagam minimum kultury i nie pozwolę na obraźliwe homofobiczne i rasistowski odzywki" :)

On wychodzi na buraka a nie może już nic odpisać :)
  • Odpowiedz
@Marek_Tempe Chyba plagą jest sytuacja w której chcesz napisać o problemie, wytknąć komuś błędy logiczne, hipokryzję a w odpowiedzi czytasz "hehee nie zesraj się" xD Niby miejsce do dyskusji a nie ma miejsca na dyskusję, ludziom się nie chce dyskutować
  • Odpowiedz